Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@Anonimnapisał(-a)

Ja wczoraj odpalałem 4.14, a dzisiaj betę i obie ładnie się wczytały. Flex za to w żółwim tempie wchodzi.


Pisałem o powolności bety, wczytywanie danych, trochę jej zajmuje, tak było od początku, 4.14 też powolna, ale jednak szybciej działa, może to wina mojego fona, tak w każdym razie mam, inny fon może inaczej z MO działać, czy to beta czy ze sklepu Google Play.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Też już dłuższy czas testuje nowe mój Orange , i jak narazie starsza wersja była dla mnie bardziej czytelna , tutaj póki to jest wersja alfa , duzo rzeczy jest nie dostępnych jak na orange.pl , gdyby to była wersja beta , z dostępem do wszytkich możliwości było by pewnie inaczej , a co do szybkości @Anonim  to nie jest wina twojego smartfona , gdyz Orange ma pewnie przepełnione serwery ,albo za wolne serwery bo nawet ja mając od Orange światło 1gb , strona Orange jak i logowanie bardzo wolno się ładują, wracając do nowej wersji mój Orange , to pewnie rzecz gustu , co prawda wolę starsza wersje , jest bardziej przejrzysta dla.mnie , a do nowej po jakimś czasie poprostu się przyzwyczaimy , a propo jeśli ktoś przeczyta to z pracowników Orange , prośba ode mnie reaktywujcie aplikacje Orange VoIP , ja używam nadal wersji 1.0 a przydało by się coś z tym ruszyć , bo no dzwonie za granice i VoIP mobilny jest ok , jestem gdzie chce a z komórki jakbym dzwonił za darmo do Niemiec 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Dziś zdecydowałem się na ponowne zainstalowanie apki NMO 5.0 beta. Jest duża zmiana. W miejscu, gdzie były łapki za zielona lub przeciw czerwona, dostępne są dane dotyczące numeru telefonu. Jest dostępna lista połączeń, ale brak daty przy pakietach internetowych. Ilość dni też jest ok, ale wolę daty ważności pakietu.

Nadal nie są dostępne wszystkie numery telefonów, szczególnie te starsze, rejestrowane przed 2009 rokiem. Tych dalej nie widzę. 

W przypadku numeru abonamentowego też nie ma wszystkich danych, Według mnie, ten numer jest traktowany jako internet domowy z dostępem do TV itp. czego ja nie mam.

W porównaniu z wersja z przed około miesiąca obecna jest dużo fajniejsza. Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Aplikacja się rozwija i oby tak dalej, trochę brakuje do tej ze sklepu Google Play, ale nadal testuję 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ciekawe, czy moje uwagi docierają do programistów odpowiedzialnych za apkę Emotikon: Mrugający W wolnej chwili znowu sprawdzę, jak działa. Obecnie jest nieźle, ale mogło by być lepiej Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur , potwierdzam, że docierają. Jaką wersję macie? 5.0.0.2429?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim dokładnie taką samą. Miałem większe trudności z zainstalowaniem jej, niż poprzedniej wersji testowej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Chciałbym dołączyć, ale otwierając aplikację TestFlight widzę tylko komunikat „Musisz mieć powyżej 13 lat, aby używać TestFlight” 😒

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@crodlay , nie obrazisz się? Musisz stanąć przed lustrem i "zeskanować się" Emotikon: Mrugający Ciekawe, jak oni doszli do takich wniosków?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@Anonimnapisał(-a)

@crodlay , nie obrazisz się? Musisz stanąć przed lustrem i "zeskanować się" Emotikon: Mrugający Ciekawe, jak oni doszli do takich wniosków?


O ile się nie mylę, to nawet nie można mieć konta iCloud poniżej 13 lat 🤔 ale co ja tam wiem 😂