Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim Dziś wieczorem będę miał chwilkę czasu, to posprawdzam podpowiedzi z logowaniem. Wyniki podam na forum.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Przeprowadziłem kilka prób logowania i dodawania numerów do nowej aplikacji. Dodatkowo aplikacja sama zaktualizował mi się na tablecie do wersji 5-tej.

Poniżej informacje o moich osiągnięciach:

Do nowej aplikacji da się zalogować tyko i wyłącznie przez zarejestrowany adres e-mail. Żadne numery, loginy, jak w starej wersji nie działają. Potrzebny jest e-mail i koniec.

Nie znalazłem żadnego przycisku, odnośnika itp, aby dodać numery telefonów, których nie widzę a mam je zarejestrowane przed 2009 rokiem. Dzwoniłem do BOK w tej sprawie i konsultant podał, że są dla niego widoczne po sprawdzeniu mojego konta e-mail. Ja w nowej apce ich nie mam.

Apka zaktualizowana na tablecie otwiera się, ale jak tylko wpisuje e-mail i hasło, to wywala błąd i apka się zamyka.

Postanowiłem wejść do sklepu google play i odinstalować. Gdzieś przeczytałem, ze jest tam dostępna opcja "powrót do poprzedniej wersji". Na smartfonie jest, ale jeszcze nie uruchamiałem, bo chcę jeszcze ją testować. Na tablecie tej opcji nie ma, więc trzeba było odinstalować i od nowa zainstalować.

Tablet to Samsung Galaxy Tab A - nie z orange

Smartfon to Samsung Galaxy A6 - kupiony z odzysku w Orange, więc testuję go na wszystkim.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArturprzyciesz pisałem że tylko  wpisuje e-mail by logować itp. Po za tym tostowa jest aplikacja i może nie działać wszytko i ona ma obsługiwać  mój nowy Orange konto a tam nie ma innego logowania jak  e-mail 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokombinowac. Moze oprogramowanie nie wytrzyma i pusci ☺


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  🙂 może tak być wersji  testowej ale jak widzie oficjalna to tylko e mail zostanie do logowania  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017 W każdym bądź razie, ja swoich numerów zarejestrowanych przed 2009 rokiem nie widzę apce.

Do kogo można takie informacje przekazać, aby coś pomógł w tej sprawie? BOK Orange chyba odpada, bo to nie jest jeszcze oficjalna wersja.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur aplikacjamojorange@orange.com

Na forum chyba są też osoby które pracują nad aplikacją.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

No tak, zapomniałem. @tolek dzięki za info Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Jak z szybkością działania aplikacji w Waszych przypadkach? Wydaje mi się, że beta ma duże problemy z optymalizacją. Poza tym interfejs jest bardzo rozłożony. Trzeba sporo przewijać góra-doł czy prawa-lewa.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@broneczeks ,to kwestia gustu. Dodali przewijanie, więc to na plus. Patrz pod kątem swoich usług, co można kliknąć poprzez łapkę w górę i co mogłoby Ci się przydać. Masz możliwość dania łapki w dół, jak Ci się coś nie widzi. A twórcy to analizują, dlatego dają się wykazać testerom. Przynajmniej w finale będziesz mógł ocenić, czy jest ok, czy coś przeoczyli.