Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ja też podzielę się bo testuje sama aplikacja jest fajna fajnie było by zrobili ciemną wersje
sama aplikacja działa mi dobrze puki co jest nawet szybka

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017  testujesz i jakie wrażenia? Mi tam prawie nic nie dziaÅ‚aÅ‚o, ani wÅ‚Ä…cz usÅ‚ugÄ™, ani wyÅ‚Ä…cz, ba nawet historii poÅ‚Ä…czeÅ„ nie byÅ‚o. co miaÅ‚em testować... klikanie w zakÅ‚adki, odinstalowaÅ‚em i zainstalowaÅ‚em ze sklepu GP, jak bÄ™dzie wszystko dziaÅ‚ać to powtórzÄ™ testy, teraz to jak testowanie auta na podnoÅ›niku, niby jedzie, ale stoi w miejscu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  wiele zakÅ‚adek pustych fakt nie wszytko da siÄ™ wÅ‚Ä…czyć powiem tak pomysÅ‚ dobry ale czekamy  na poprawne dziaÅ‚anie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017  ja mam tylko karty sim na kartÄ™, nie mam wiÄ™cej nic, jak tym nie mogÄ™ zarzÄ…dzać, to co mam testować, klikanie w zakÅ‚adki mnie nie rajcuje, nie mam bez limitu za 300zÅ‚ na rok, jakbym miaÅ‚ to mogÄ™ testować stabilność aplikacji, inna sprawa to klikanie tak dla zabawy nużące, testować dziaÅ‚ania usÅ‚ug siÄ™ nie da, chyba nie nadajÄ™ siÄ™ na testera aplikacji, wolÄ™ Windows 10 testować, bo przynajmniej dziaÅ‚a, ba jak padnie to siÄ™ go postawi od nowa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Też nie widzÄ™ trybu ciemnego ...  zbyt wali po oczach.. dlatego wracam do starszej wersji..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Biała aplikacja odpada . Nie ma wyboru ,nie ma aplikacji dla mnie ..


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Widzę że w nowej aktualizacji zostało dodane coś o czym mówiłem wyżej. 😉


Piszę jeszcze bo wydaje mi się to dość dziwne jeśli chodzi o prezentację danych w aplikacji. Chodzi o do że przykładowo pakiet internetu jest pokazywany w postaci 9,48 z 9,48 GB, pytanie czy może być sytuacja że będzie np. 8 z 9,48 GB? Nie sądzę. Cały czas te wartości są równe. A jeżeli wiadomo, że pakiet bonusowy ma 10 GB (bonusowy po awansie piłkarzy) to powinno być przykładowo 9,48 z 10 GB i ta 10 nie powinna się zmniejszać. Screenshot_2019-10-17-16-51-25-642_pl.orange.mojeorange.png

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

u mnie tak jest, spis połączeń działa,


Screenshot_2019-10-19-19-38-36-340_pl.orange.mojeorange.png
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Co była aktualizacja niedawno?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Zakładam, że na nowej aplikacji będzie można również logować się według startego sposobu, czy już zostanie tylko przez e-mail?

Ja obecnie mam kłopot z zalogowaniem się, bo od ponad miesiąca rozwiązywana jest moja sprawa z logowaniem przez e-mail. Po zalogowaniu wyświetla mi się strona 404. Mam nadzieje, żę tego kłopotu nie będzie w aplikacji.