Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Tymczasem odpowiedź Orange IMG_20190919_151526.jpg

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 7
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ja osobiscie preferuje czarny tryb. Szkoda, ze nie bedzie wyboru 

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ciekaw kto jest za tylko jasnym trybem aplikacji NMO, ba trybem podobnym na portalu NMO, mi ta szata graficzna nie odpowiada, mało intuicyjny interfejs, krok wstecz do obecnej aplikacji MO.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim, chociażby ja. Ustawiłem sobie na automatyczne i gdyby tak pozostało, nie miałbym nic przeciwko. Widzisz jakąś opinię pod appką bety w sklepie, czy nie?

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  nie ma żadnych opinii, pewnie sam sprawdzałeś, dziwne że pytasz, zastanawia fakt że testerzy zaakceptowali taki interfejs, niby desktopowy, ale bardziej na tablet 7" pasuje, niż telefon 4,8", teraz to chyba pozamiatane, trzeba będzie polubić, albo nie korzystać z tego, innej opcji nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim, jest w powiedzeniu ludowym prawda oczywista, że:"tak krawiec kraje, jak materii staje". Cóż bidula może, jak mu nikt nie pomoże?

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  teraz to jest jak w powiedzeniu > "Zamienił stryjek... siekierkę na kijek" < ups 👀

Wiem że za takie prace, małe płace i pewnie skromna grupa to tworzyła, ale można było to lepiej poukładać, nie jestem głąb ale początkowe wrażenie było, co gdzie jest, dopiero wędrówka po aplikacji, dała mi obraz tego, co autor mia w głowie jak to układał, teraz to intuicyjnie ogarniam, ale laik mniej ogarnięty w systemach, komputerowych czy innych, pogubi się w tym, będzie narzekanie na aplikację, takie moje skromne zdanie.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim, będzie dobrze, zobaczysz. Ja po testach mam inny odbiór. Testowo wygląda zupełnie inaczej, czemu dałem wyraz w komentarzu, by tego nie spaprali, jak powkładają "bebechy".

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  ja nie widzę sensu w testowaniu tej aplikacji, można to testować tydzień i uwagi dać, obecnie część usług działa i działa dobrze, reszty nie ma, interfejs bym ukierunkował na ten poprzedni, grafika niech już pozostanie, ale fajnie jakby czarny motyw dodano, ja jestem za.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  ja nie widzę sensu w testowaniu tej aplikacji, można to testować tydzień i uwagi dać, obecnie część usług działa i działa dobrze, reszty nie ma, interfejs bym ukierunkował na ten poprzedni, grafika niech już pozostanie, ale fajnie jakby czarny motyw dodano, ja jestem za.


@Anonim, chyba po raz pierwszy uzgodniono, żeby puścić appkę beta do ogólnego użytku, w obawie kompromitacji...tak sądzę. Jest usług sporo i zawsze można odwrócić kota ogonem, że był czas i daliśmy Wam go na wniesienie swoich uwag...taka forma "społecznego dialogu" Emotikon: Mrugający Ten interfejs znacząco odbiega od wersji do 4.14 włącznie. Nawet czat działa, tylko zapisu jeszcze brak. Salony i oferty też. Gorzej ze zmianą ustawień, ale jak zapewne powkładają bebechy, to kartoteki będą działały pod warunkiem, że wszystko u użytkownika będzie ok. Zobacz, jak szybko wypuszczali wersje od 4.1 do 4.14? Te pamiętam, odkąd mam smartfona.