Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

Droga załogo Orange, mam uwagę dotyczącą spójności w aplikacji Mój Orange (iOS) i na Mój Orange na stronie www Orange. Na stronie www niestety nie ma informacji m.in. o nadpłatach co ładnie widać w aplikacji. Znowu na stronie www można pobrać wszystkie pliki dotyczące faktur czego uczynić się nie da w aplikacji. Można by było to jakoś ujednolicić.

 

Ostatnia uwaga to generalny brak informacji jeśli chodzi o usługi zarówno w aplikacji jak i na stronie www. Np. na koncie abonenckim można uruchomić Travel Data Daily, Travel Data Daily - Ulubione Kraje, Travel Data Daily - Worldwide, ale nie ma szczegółowych opisów, ani tym bardziej linków do regulaminów, a szczególnie dwie ostatnie usługi są na pewno nowe bo mają niższe ceny w stosunku do tych opcji przed wejściem RLAH. Na stronie www Orange ze świecą szukać regulaminów (które są postawą świadczenia usług jakby nie patrzeć) czy opisów chociażby jakie kraje obecnie zawierają się w poszczególnych opcjach TDD.

6 ODPOW. 6

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

Problem ze spójnością ciąg dalszy. Uznano reklamacje na koncie, zrobiono korektę niesłusznie naliczonych groszy. Na stronie Mój Orange przez www wszystko ładnie jest już po korekcie, w aplikacji Mój Orange nadal wisi przekroczenie kwoty abonamentu o te grosze.Emotikon: Obojętny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

To chyba celowe, tym bardziej widać różnice w becie mój Orange na www i wersji 4.0 na Androida. Nie wiem czy są plany ujednolicenia...
Anonim

Nie dotyczy

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

@Pathfinder odświeżenie informacji w aplikacji trochę trwa.
Opłaty były już naliczone na fakturze, czy dotyczą bieżącego okresu?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

Faktury jeszcze nie było. Korekta została zrobiona przed wystawieniem faktury, poprzedni miesiąc (sierpień). Zobaczymy co będzie po wystawieniu faktury.

Anonim

Nie dotyczy

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

@Pathfinder z tego, co piszesz to był to zwrot do przyszłej faktury.
Na wrześniowej zobaczysz wspomniane przekroczenia abonamentu oraz zwrot w sekcji rabaty, na ustaloną z Konsultantem kwotę.

Czyli aplikacja pokazuje prawidłowo. Przekroczenia są ale ich wysokość zostanie zniwelowana przyznanym rabatem.

Nawet, jeśli była to korekta do poprzedniej FV to przekroczenia i tak są, pomimo faktu, że saldo konta je zniweluje.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spójność pomiędzy aplikacją Mój Orange, a Mój Orange na WWW - braki w informacji

Nie mogę jeszcze pobrać dokumentów związanych z bieżącą fakturą. Zobaczymy jak to wygląda za kilka dni i czy to jest korekta, rabat czy zostało to zmienione przed wystawieniem faktury.