Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja klienta Orange na forum nasz orange nie działa


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Rejestracja klienta Orange na forum nasz orange nie działa

Od połowy marca 2024 próbuję się zarejestrować na forum nasz orange jako klient światłowodu orange i nie mogę. Napotykam na następujące problemy:

1. Jeśli jestem już zalogowany do mój orange i stamtąd chcę się zarejestrować do nasz orange to powinno być to uproszczone. A tak trzeba wszystko wypełniać od zera.

2. Nie przyjmuje prawidłowego pinu klienta - podaję prawidłowy, a formularz twierdzi, że nie jest prawidłowy: Podałeś niepoprawny numer pin. Nawet jak robię kopiuj-wklej pinu z panelu mój orange to też twierdzi, że niepoprawny.

3. Mój adres e-mail ma znak + w nazwie - formularz twierdzi, że taki poprawny e-mail jest nieprawidłowy

4. Wymyśliłem login z myślnikiem Zbyszek-to-ja - formularz twierdzi, że nieprawidłowy bo zawiera polskie znaki. Okazało się, że myślnik - to polski znak. Przynajmniej podłoga _ działa.

5. Nawet jak to wszystko przebrniesz to na końcu dostajesz błąd form_register.all.error.error.pi

6. Założyłem więc konto jako nie klient orange bo inaczej się nie udało. Tu poszło gładko. Tylko wylogowałem się i już nie mogę ponownie zalogować się gdyż nie przyjmuje poprawnego loginu i hasła (login przyszedł na e-mail, a hasło zapamiętał Firefox).

7. Próba przypomnienia hasła zakończyła się fiaskiem chociaż podałem: nr telefony, adres e-mail i nazwę konta skopiowaną z maila powitalnego przysłanego przez forum.

 

pkt 7 udało się rozwiązać: trzeba podawać login widoczny przy rejestracji, a nie login widoczny w mailach z forum i widoczny dla ludzi. Mega niewygodne - powinien przyjmować jako poprawne oba loginy. Szkoda, że nie uznaje w przypomnieniu hasła nr telefonu, adresu e-mail choć proponuje ich podanie jako formy przypomnienia hasła.

 

Zgłosiłem powyższe problemy na czacie orange: poniedziałek, 22 lip 2024 Zgłoszenie o numerze INCXXXXXXX zostało zarejestrowane. Naprawa problemu potrwa do 8 dni kalendarzowych.

Dziś 28.08.2024 Nadal rejestracja do forum orange nie działa.

Czyli rejestracja dla klientów nie działa co najmniej od marca 2024 ale nikogo to nie obchodzi skoro nikt tego nie naprawił przez tyle czasu.

 

________________
* Scaliłem wpisy i ukryłem numer zgłoszenia – moderator Michał

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5875
  • 23930
  • 202

Rejestracja klienta Orange na forum nasz orange nie działa

Wbrew twoim przekonaniom NO i MO nie są powiązane. Jeden login z drugim nic wspólnego nie ma, a przynajmniej nie powinien mieć. To dwie zupełnie różne przestrzenie.

Przy problemach z logowaniem na NO należy skorzystać z pomocy zespołu NO a nie wsparcia BOK.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2612
  • 10762
  • 97

Rejestracja klienta Orange na forum nasz orange nie działa

Cześć @Zbyszek_2024 

Niestety nie da się zalogować na forum NO danymi (loginem) którymi zarejestrowałeś się w MO. Są to dwie różne opcje. @Zbyszek_2024  jeśli występują problemy z logowaniem i rejestracją na forum NO to

w pierwszym kroku zapoznaj się z instrukcją dostępną tutaj. Jeżeli to nie pomoże, napisz do Zespołu Nasz Orange na adres: NaszOrange@orange.com opisując rodzaj problemu  i na pewno Zespół NO pomoże rozwiązać Twój problem

W załączony linku przesyłam Ci poradnik/instrukcje/artykuł na temat Rejestracja do Nasz Orange https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Rejestracja-do-Nasz-Orange/ta-p/16459... W tym linku znajdziesz wszystkie informacje na ten temat

Pozdrawiam 🙂