Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

Korzystam na co dzień z Mój Orange i na co dzień sprawdzam stan konta i oferty również w przeglądarkach laptopa, głównie Chrome. Dziś zapłaciłem zaległą fakturę w aplikacji Mój Orange karta kredytową, teraz sprawdzając na laptopie stan konta - ta faktura widnieje dalej jako nie zapłacona. Środki z karty zdjęte. Czasami w Mój Orange widnieje informacja iż brak zadłużenia, gdy ja wiem że tak nie jest. Czasami Każdy przyjął, by na zajączka prezent w postaci takiego opłacenia rachunków. Cudów nie ma przynajmniej w Korporacjach. Takie informacje mogą być mylące.  

 

 

 

___________________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

Wszystko zależy od synchronizacji danych. Nie wiemy jak wygląda architektura systemów dla Mój Orange. Pytanie ile czasu trwa taka rozbieżność? Godzinę, dzień czy tydzień? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

@marchello999  tu masz temat Rozwiązano: Kiedy następuje zmiana aktualizacyjna? - Nasz Orange może nie konkretnie ten sam, ale sprawa też dotyczy aktualizacji stanu konta i chyba wyjaśnione ile to trwa (nie jest to aktualizowane od razu tylko po około dobie).

Anonim

Nie dotyczy

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

Jeżeli chodzi o Mój Orange to te dane nie aktualizują się na bieżąco. Sprawdź jutro jak sytuacja wygląda. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

@marchello999 jeżeli płatność była dokonana za zaległa fakturę, to dane mogą się aktualizować do dwóch dni. Ze względu na święta, może potrwać to do wtorku.

Zawsze można zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie. Konsultant poda aktualne informacje na temat opłat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

W poście chodzi mi o różnice w miedzy informacjami dotyczącymi mojego konta w tym samym czasie pomiędzy formami dostępu. To zrozumiale ze księgowanie moze trwać choc moim zdaniem nie powinno. I to żaden problem by odbywało sie to w czacie rzeczywisty. Tyle ze to forma dodatkowego zarabiania na pieniądzu. 

Anonim

Nie dotyczy

Różnice w Mój Orange a przeglądarka laptopa

Wpłata jest księgowana do 2 dni roboczych, taki też poślizg jest na portalu Mój Orange, aplikacja może jeszcze później to pokazać 😎