Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pusty załącznik z zapisem rozmów na czacie

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Pusty załącznik z zapisem rozmów na czacie

Witam, zgłaszałem reklamacje przez aplikacje mój orange. Po skończonej rozmowie z konsultantem wysłałem zapis rozmowy na @, wiadomość dotarła ale załącznik wazy 0KB, nie idzie go w żaden sposób otworzyć. Jak uzyskać ponownie działający zapis z rozmowy?.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pusty załącznik z zapisem rozmów na czacie


@Piotrekk85napisał(-a)

Problem pustych plików z tego co mi wiadomo jest w naprawie. Nie wiem czy jest opcja na przesyłkę ponowną. Spróbuj może jeszcze raz na czacie napisać by wysłali Ci na maila.


Na tę chwilę też niestety nie możemy 😞

Zapis rozmowy jest zawsze możliwe bezpośrednio po zakończeniu rozmowy wybierając opcję zapisz rozmowę (nie wysyłając na maila). pracujemy nad błędem. Przepraszamy 😕

Rozmowy są oczywiście zapisywane po naszej stronie i mamy do nich dostęp, ale nie możemy ich eksportować dla klientów. 😕

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pusty załącznik z zapisem rozmów na czacie

Problem pustych plików z tego co mi wiadomo jest w naprawie. Nie wiem czy jest opcja na przesyłkę ponowną. Spróbuj może jeszcze raz na czacie napisać by wysłali Ci na maila.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pusty załącznik z zapisem rozmów na czacie


@Piotrekk85napisał(-a)

Problem pustych plików z tego co mi wiadomo jest w naprawie. Nie wiem czy jest opcja na przesyłkę ponowną. Spróbuj może jeszcze raz na czacie napisać by wysłali Ci na maila.


Na tę chwilę też niestety nie możemy 😞

Zapis rozmowy jest zawsze możliwe bezpośrednio po zakończeniu rozmowy wybierając opcję zapisz rozmowę (nie wysyłając na maila). pracujemy nad błędem. Przepraszamy 😕

Rozmowy są oczywiście zapisywane po naszej stronie i mamy do nich dostęp, ale nie możemy ich eksportować dla klientów. 😕

Anonim

Nie dotyczy

Pusty załącznik z zapisem rozmów na czacie


@Piotrekk85napisał(-a)

Problem pustych plików z tego co mi wiadomo jest w naprawie. Nie wiem czy jest opcja na przesyłkę ponowną. Spróbuj może jeszcze raz na czacie napisać by wysłali Ci na maila.


@Jarek  i @Piotrekk85 , konsultant na czacie zrealizował moją prośbę i na maila dotarł zapis z przed pięciu dni. Niestety, nadal z tym samym "efektem"...czyli naprawa jeszcze potrwa. A tak wogóle, to pomocne w zaprowadzeniu ładu na czacie (być może) będą podesłane screeny. Póki co, nie wygląda czat za różowo.

błąd pdfu.PNG

Dzisiejsza rozmowa zapisana została prawidłowo.