Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z konta z usługami łączonymi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 1

Przeniesienie numeru z konta z usługami łączonymi.

Witam,

 

Od ok. 16 lat posiadam ten sam numer w Orange (wczesniej Idea). Jeśli dobrze pamiętam, na poczatku była to oferta na kartę, następnie "mix", a co za tym idzie, trzeba było podpisać umowę z operatorem. Z racji iż byłem niepełnoletni, umowę zawarł mój ojciec. 

 

Fast-forward ->

Włascicielem konta "mój orange" jest ojciec, choć jest ono zarejestrowane na mojego maila i mam do niego pełny dostęp z prostych przyczyn - jestem bardziej "skomputeryzowany" 😅

Rodzice w orange posiadają internet + jeden numer na abonament (konto pierwsze).

Na drugim koncie znajduje się moja usługa na kartę.

Dokładnie chodzi mi o to - *załącznik*

 

Są to tak jakby dwa konta na jednym koncie (???) brawo orange

 

Chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę odpiąć konto z moim numerem, tak bym był jego głównym i jedynym właścicielem. Dobrze by było gdybym mógł również przetransferować swojego maila, który obecnie jest używany na koncie wspólnym.

 


chrome_w3PmFY2MyD.png
4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z konta z usługami łączonymi.

Co do oddzielenia numeru na kartę - jak masz ukończone 13 lat, udaj się z tatą do salonu i przepisz numer na siebie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 1

Przeniesienie numeru z konta z usługami łączonymi.

Niestety odpada.

Jakieś inne opcje czy jestem skazany na przeniesienie numeru do innego operatora? 

Bo jak rozumiem, nawet jeśli podpiszę umowę z orange na abonament to moje konto nadal będzie przypisane do tego wspólnego, którego nie jestem właścicielem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z konta z usługami łączonymi.

Właścicielem jest ten na kogo zarejestrowany numer. Przeniesienie numeru do innej sieci też musi tata zrobić 🤷‍♂️

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z konta z usługami łączonymi.

@Szefu obecnie na koncie Mój Orange wszystkie usługi są identyfikowane po numerze PESEL. Ponieważ usługi są zapisane na Twojego tatę, po rejestracji konta wyświetlają się wszystkie usługi jakie są dostępne na daną osobę.

Aby rozdzielić, trzeba na Twój numer zrobić cesję, wtedy będzie konto rozdzielone z automatu. Inne usługi będą na Twojego tatę, inne na Ciebie.