Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Witam!

Za miesiąc kończy mi się umowa na FunPack. Nie kwalifikuję się na Orange Love. Mam jeszcze w orange tel.kom i internet mob. Na swoim koncie w orange składam ofertę o przedłużenie funpacka. Wyświetla mi się opcja z canal+ select w sumie za 109,89 zł od 4 do 24 miesiąca umowy. Wczesniej jest 69,90. W umowie wyceniono canal+ select na 39,99. Jak rozumiem przez 3 miesiące to promocja za przedłużenie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji wyłączenia pakietu canal + select po 3 miesiącu umowy... Jak go wyłączyć żeby płacić tylko 69,90? Nie pisze też nic o utrzymaniu łącza za słynne 29 zł....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Ten pakiet jest na 3 miechy za darmo, jak decydujesz się od razu na umowę 2 letnią na pakiet. Jeśli nie możesz skonfigurować zamówienia przez www, sugerowałbym kontakt z infolinią 510700700 lub 801234567.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Ten pakiet jest na 3 miechy za darmo, jak decydujesz się od razu na umowę 2 letnią na pakiet. Jeśli nie możesz skonfigurować zamówienia przez www, sugerowałbym kontakt z infolinią 510700700 lub 801234567.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Hm... A masz może wiedzę czy można taki pakiet wyłączyć? Bo w sumie na tym mi zależy... Infolinia ma to do siebie że długo się czeka na połączenie a różni konsultanci podają różne wersje rozwiązań. Przykład z moją umową - jeden mówi że mogę wziąść orange love a drugi że nie ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Co do Love się nie wypowiem bo brak na razie regulaminów, więc ciężko się odnieść.
Love możesz wziąć, ale pytanie czy chcesz nowy numer na komórkę? czy na obecnym? tu miałbym wątpliwości.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Miałeś rację. Po kontakcie ze sklepem internetowym wszystko ok. Jest błąd na stronie. Pani przedłużyła umowę na warunkach: 89 zł za funpacka + prezent dysk 320 gb. Dzięki...

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

Jednak było by za pięknie. Przyszła umowa na kwotę 99 zł. Po kontakcie z infolinią - trzeba złozyć wypowiedzenie nowej umowy - bo dołożyli pakiet większy tv i podpisać nową z pakietem małym za 89 zł na miesiąc... Pani na infolinii mówiła co innego a zrobiła coś ... niekorzystnego


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Przedłużenie umowy na FunPack-a a wyłączenie opcji canal+ select

@pbet
i jak to dalej się potoczyło? Fajnie byłoby, gdybyś nam tutaj o tym napisał Emotikon: Szczęśliwy. Zachęcamy Cię do oznaczenia wpisu, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć.