Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Traktuję to jako pytanie retoryczne @mmmmmm Emotikon: Obojętny

Testy są prowadzone, ale niektóre rzeczy... No, umykają Smutny robot. Ale za to mamy Was - wnikliwych testerów! Emotikon: Szczęśliwy

Jeszcze raz dziękuję za wskazanie tego buga Szczęśliwy mężczyzna. Poprawimy to...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Siemanko!

Chciałem wypełnić formularz ale niestety nie przepuszcza mnie przez nazwę miejscowości. Otwock wchodzi, Warszawa wchodzi, ale Józefów już nie 😞 Nie wiem czym to jest spowodowane, bo jeśli tym, że nie ma opcji dociągnięcia światłowodu do mojej części miasta, to trochę słabo, bo wg mapy w innych częściach miasta są punkty w Waszym światłowodem 😉 No i ten sam problem z wpisaniem nazwy ulicy (choć to może jest połączone - najpierw trzeba wypełnić nazwę miasta, a potem dopiero ulica itd., no ale ja się nie znam).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Spróbuj wpisywać bez polskich znaków i wybierz z rozwinięcia.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Ok, działa, dzięki.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Witam,

chciałem zgłosić chęć posidania światłowodu w moim bloku ale nie moge wybrać miejscowości (łódź).

Chyba jest jakiś problem z wyszukaniem miejscowosći z polskimi znakami.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@mschmidthttp://orange-swiatlowod.pl/ niby nowa strona ale oczywiscie odsyla w koncu do starego forma

 

(zobaczcie jak wyglada link wyzej i naprawcie edytor tychze na forum)

@Wiktornie wiem kto wpadł na pomysł że podpowiedź pojawia się po wprowadzeniu DOKŁADNIE 3 znaków ale powinien dostać nagrodę za najgłupszy pomysł miesiąca. Błagam zatrudnijcie kogoś kto ma choćby śladowe pojęcie o UX bo to jest kompromitacja. Rozumiem że ciężko zrobić raz a dobrze ale nie kurczę 50... Ile będziecie to poprawiać? Chyba nie starczy czasu do momentu aż przestanie być  potrzebne.

 

Jak mozna kazac userowi podac wojewodztwo i miejscowosc a potem po kliknieciu zarejestruj ulice odsylac do starego niedzialajacego forma? To jest DRAMAT.

 

Niech was nie zmyli labelka ulica, po prostu podpowiedz do miejscowosci pojawia sie ... na wysokosci adresu.

To jest doskonaly przyklad jakosci Orange ktora niestety obserwuje na wszystkich plaszczyznach dzialania.

 lodz.png

 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Tak @mschmidt - wyszukiwarka ma nadal problem ze znakami diakrytycznymi :(. (Nawet jeśli użyjemy L zamiast Ł - to nie podstawia się stosowna lista. Ale nie zawsze tak jest, np. dla miejscowości Żarnowiec w gm. Krokowa już tak się nie dzieje).

 

Będziemy to wyjaśniać z twórcami formularza.

 

@mmmmmm

po wpisaniu 3 znaków wyszukiwarka powinna wyświetlić listę... Po wpisaniu 4. znaku - zawęzić tę listę itd. (można to sprawdzić np. dla m. Warszawa), ale gdy po drodze mamy do czynienia ze znakiem diakrytycznym - to wtedy wychodzą "kwiatki" 😕

Przyznaję Ci rację - to nie powinno tak działać.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

moja miejscowość również nie działa pomimo zgłoszenia @Mikołaj -owi już dobry miesiąc temu, nie pomaga zamiana Ł na L.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Witam,

czy są jakieś postępy w sprawie problemu z wyborem miejscowowści...

Mineło dwatygosnie a jak nie mogłem wybrać Łodzi tak nie mogę....

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@mschmidtAle nie wpisujesz Ł tylko L i masz możliwość.