Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód


dawidkaz napisał:

czy formularz na tej stronie został juz naprawiony i działa w 100% poprawnie? Chcę wywiesić te plakaty z informacją ale nwm czy wszystko juz w porządku ze stroną 😄 


Nie dostaliśmy co prawda potwierdzenia, czy na 100% wszystko w formularzu już hula - ale jak pokazują powyższe wpisy, powinno być w porządku... Bardzo szczęśliwy kot Jakby ktoś jeszcze natrafił na problemy z tym formularzem - śmiało proszę je tutaj zgłaszać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Odkąd miesiąc temu odkryłem formularz nie udało mi się przez niego przebrnąć. Najpierw przechodziła pierwsza strona ale na drugiej każdorazowo kazało mi poprawiać adres, konkretne wymagało co najmniej 3 znaków w numerze budynku. Obecnie nie pozwala przebrnąć nawet przez nazwę miejscowości, ile by się znaków nie wprowadziło i tak zawsze oczekuje na jeszcze jeden. I tak na dwóch przeglądarkach.

Obawiam się że Orange już postawiło krzyżyk na tym formularzu i niech go lepiej zdejmie bo to tylko wstyd dla międzynarodowej korporacji.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@Leszek1979 Jest robiony zamiennik nowy http://orange-swiatlowod.pl/ może ten zadziała u ciebie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Niestety, zamiennik póki co i tak kieruje do formularza który nie pozwala wybrać nazwy miejscowości :/.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Potwierdzam, co wiecej po kliknieciu w "zarejestruj ulice" wciaz jestesmy przekierowani na https://oferty.orange.pl/internet/ gdzie jest formularz ktory oczywiscie nie dziala. Testy na produkcji...


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Dzięki wszystkim, że zwróciliście na to uwagę... Powinno już hulać :). Sprawdźcie! Szczęśliwy robot


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

Już się zarejestrowałem :).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@Wiktorbardzo mi przykro ale się kompromitujecie. Wszystkie wymagane pola zostały wypełnione z uzyciem podpowiedzi wyswietlajacych sie pod polem. Nie wiadomo co jest źle. Kto to testował i okreslal wymagania? . Brak obslugi bledow.bladorange.png


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

U mnie formularz działa... U innych czterech osób obok również 😉
...
Aaaa... Może chodzi o to, że nie wypełniasz pola nieobowiązkowego (bez gwiazdki!), bo na logikę formularz powinien bez tego dalej przepuścić? Ups... Dzięki za zwrócenie na to uwagi @mmmmmm Szczęśliwy robot


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@Wiktorgdzie są testy ja się grzecznie pytam Emotikon: sfrustrowany