Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszczspróbuj wyczyścić ciasteczka i pliki cookies w przeglądarce czasami to pomaga 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszczto jeśli nie pomogło to co napisał @slav72  to tylko została ci infolinia. @bluszcz a podawałeś moze adres e-mail w czasie zawierania umowy bo on też będzie ci potrzebny to zarejestrowania sie na Mój Orange. Jeśli uda ci się zalogować na Mój Orange to mozesz podać w ustawieniach adres e-mail abyś mógł dostawać e-fakturę na twój e-mail tylko musisz zaznaczyć taka opcję e-fakturę na koncie Mój Orange i na adres e-mail @bluszcz podsyłam ci link jak zarejestrować się  w Mój Orange na orange.pl https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-w-nowym-moj-orange#    🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszcz  przeczytałeś dokładnie wszystkie zagadnienia tu na stronie Rejestracja w Mój Orange na orange.pl | Orange Polska , szczególnie te związane z problemami z rejestracją?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

Ok, Max połączył mnie z konsultantem teraz 22:30.

Problemy: 

* konto miałem założone ale Orange nie zaktualizował mojego adresu email wcześniej na infolinii

* pin nie był ustalony wbrew temu co max miał zaprogramowane na pętli

* próbowałem założyć konto używając numer usługi, a to działa tylko z komórką.

 

Krok po kroku prześliśmy przez wszystko, i dostałem dostęp.

 

Uff! 

 

p.s. rozwiązanie idzie dla @Pablo5 ponieważ wspomniał powyżej o infolinii 😉 cheers!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@Pablo5 ja wszelkie loginy gdzie są strony z płatnościami, bankami etc robię w anonim tab - mam zboczenie zawodowe.... 😉 Więc ciasteczka by nie pomogły z powodu ich braku. Ale problem solved 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszczto super że udało ci się zalogować na Mój Orange. Wspomnę że są środy z Mój Orange po zalogowaniu i dostaję się rożne prezenty tylko musisz wejść w zakładkę Dla Ciebie.  @bluszcz to mozesz teraz podać w ustawieniach adres e-mail abyś mógł dostawać e-fakturę na twój adres e-mail tylko musisz zaznaczyć taka opcję e-fakturę na koncie Mój Orange i na adres e-mail. Nie ma za co. Służymy pomocą

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@Pablo5 o cool z tym środami 🙂 Dzięki za info 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszczpodsyłam ci linka @Wojciech  napisał temat dotyczący Środy z Mój Orange https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/%C5%9Arody-z-M%C3%B3j-Orange/td-p/259500

Tam masz wszystkie informacje. 🙂

Pozdrawiam 🙂