Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rejestracją w Mój Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Problem z rejestracją w Mój Orange

Od kilku dni mam Orange Światłowód, mam tylko internet czyli neostrada. Nie mogę w żadnej sposób zarejestrować się w mój orange, zarówno z poziomu aplikacji w telefonie jak i przez stronę.

Problem jest w momencie gdy pojawia się pole do wpisania nr usługi Neostrada. Przepisany bezbłędnie z umowy za każdym razem daje komunikat że jest numer błędny. W jaki sposób mam założyć konto w mój Orange?

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Problem z rejestracją w Mój Orange

Używasz id Neostrady z wyciągu z umowy?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Problem z rejestracją w Mój Orange

tak, dokładnie.

"Numer nierozpoznany"

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją w Mój Orange

@zjaraniec, a masz przypisany do Neostrady numer VoIP? Podejrzewam, że po nim dostaniesz się do rejestracji i wtedy na koncie pojawi Ci się także ID Neostrady.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Problem z rejestracją w Mój Orange

mam tylko internet, bez tv, bez telefonu.

na wyciągu z umowy mam jej numer (zaczynający się od TELxxx), login neostrady i hasło oraz wspomniany ID Neostrady, ale po jego wpisaniu wyskakuje że numer nierozpoznany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Problem z rejestracją w Mój Orange

Widocznie usługa nie jest jeszcze skonfigurowana. Sugerowałbym poczekać do wtorku i jesli nadal id neostrady będzie nierozpoznane, to trzeba zgłosić to na BOK http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją w Mój Orange

@zjaraniec, a jak przebiegał proces rejestracji neostrady u Ciebie? Bo od tego zależy poprawna konfiguracja routera, ponieważ mój domysł opiera się na tym, że masz własny router, a nie od Orange, tak?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Problem z rejestracją w Mój Orange

Mam Funboxa 2.0, instalacje zrobili technicy z orangea. Wszystko dziala dobrze poza tym ze nie mogę zarejestrować się na orange.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją w Mój Orange

@zjaraniec, proces rejestracji konta
https://www.orange.pl/rejestracja.phtml
Robisz dokładnie to tak?

1.PNG2.PNG

Ewentualnie, skoro możesz pisać tutaj na forum, więc spróbuj przez górną zakładkę Mój Orange kliknąć i co Ci wskoczy? Bo jest być może, podkreślam, możliwa taka opcja, że po adresie maila, którym się tutaj posłużyłaś do rejestracji na forum, gdzie nieświadom technicznych uwarunkowań, a nuż się powiedzie, nie czekając z założonymi rękami. Kto kombinuje, może trafić do "paki"...tutaj bez takiego ryzykaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 12
  • 0

Problem z rejestracją w Mój Orange

tak, dokładnie tak jak robię:

w polu "wpisz nr usługi, telefonu lun nr ewidencyjny" próbowałem:

1. id neostrady - wtedy nawet nie da się pójść dalej bo wyskakuje komunikat "nr nierozpoznany"

2. login neostrady, nawet się go całego nie da wpisać

2. numer umowy(ten zaczynający się od TEL), tu owszem, da się pójść dalej ale woła na mnie jakiś 6 cyfrowy kod PIN którego nie znam.