Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z logowaniem


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Problem z logowaniem

Tak sobie myślę @majestyczny , że Ty jednak w dalszym ciągu jesteś zalogowany w Starym Orange i przyszło mi namyśl cobyś raz jeszcze spróbował się zalogować starym loginem ( nie patrząc na to że jest tam jakiś napis typu ( jeśli zarejestrowałeś się etc.... ) bo gdybyś był migrowany  do NMO to najpierw dostałbyś zaproszenie, więc nie próbuj logować się mailem, a nóż widelec się uda 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

@majestyczny, jesteś zarejestrowany w NMO na bank. Ten komunikat, że użytkownik o podanym numerze jest zarejestrowany świadczy o migracji do nowej odsłony. Przypomnij hasło służy do weryfikacji po adresie mailowym z okresu pierwotnej rejestracji, gdy NMO jeszcze nie funkcjonowało. Jeżeli ten adres jest nadal aktywny, to link przyjdzie, ale nie nerwowymi powtórzeniami. Może być w spamie równie dobrze, jak w odebranych. Jeżeli to nie pomoże, to spróbuj przez appkę MO na samym początku (przypomnienie hasła). Kod do zmiany może przyjść na telefon, który wisi w systemie zarejestrowanego pierwotnie konta. Możesz także wylogować się z forum, po kliknięciu najpierw w zakładkę MO. Ustanowiona sesja może mieć wpływ na działanie logowania. Przerabiałem ten temat wiele razy i Ty też się nie poddawaj, a nie czekaj do poniedziałkuEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem

Mam podobny problem, po zalogowaniu do starego MO system nie przepuszcza mnie dalej i wyświetla komunikat, że jestem zarejestrowany w NMO (nie wiem dlaczego, bo jest to jeden z trzech posiadanych przeze mnie numerów w OFnK, a dwa pozostałe działają nadal na starym MO) i powinienem zalogować się adresem email. Wpisanie wymaganych danych skutkuje tym samym komunikatem co u kolegi, czyli "Wpisano niepoprawne dane użytkownika". Skoro niepoprawne to przechodzę przez procedurę odzyskania (zaktualizowania) hasła. U mnie link do zmiany hasła przychodzi na maila, ale po podaniu jako loginu nr telefonu, a nie adresu e-mail (wtedy w poczcie cisza), zmieniam hasło, wchodzę ponownie na stronę logowania i efekt identyczny jak poprzednio : "Wpisano niepoprawne dane użytkownika". Pytanie tylko co jest niepoprawne (?), skoro chwilę wcześniej na podawany przy logowaniu adres e-mail otrzymałem link do zmiany hasła, natomiast aplikacja mobilna na smartfonie wylogowała ten numer po procedurze zmiany hasła, a po podaniu nowego hasła, tego którego po zmianie próbuję użyć na komputerze stacjonarnym, przyjmuje hasło jako prawidłowe i odnawia dostęp mobilny do konta.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Problem z logowaniem

@Krzysztof19 

Proponuję abyś swój problem opisał w tym temacie, ponieważ dotyczy również kłopotów z logowaniem w NMO

 

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/M%C3%B3j-Nowy-Orange/m-p/126940#M8062


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Problem z logowaniem

@Krzysztof19, możesz pokazać zrzut miejsca w którym jest problem? Oczywiście bez danych.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem

Opcja.1

 

a) otwieramy stronę logowania podajemy unikalny login, lub numer usługi => Dalej

11.jpg

b) podajemy hasło przypisane do loginu (numeru usługi) i klikamy "Zaloguj się"

22.jpg

c) pojawia się informacja o zarejestrowaniu w NMO i w górnym prawym rogu zmiana na "Wyloguj"

33.jpg

d) przejście do NMO i logowanie za pomocą adresu e-mail i hasła do niego przypisanego

     (w górnym prawym rogu oprócz słowa "Wyloguj" pojawia się zielona kropka przy ikonie)

44.jpg

e) otrzymujemy komunikat o niepoprawnych danych, a wpisany e-mail jest zamieniany na login z MO

55.jpg

 

Przypominam, że adres e-mail jest prawidłowy, bo właśnie na niego otrzymuję link do zmiany hasła,

natomiast hasło jest właśnie poprzez ten link zmienione, a poza tym działa poprawnie w aplikacji mobilnej.

 

Opcja.2

 

a) ekran indentyczny jak w Opcji.1, tylko tym razem podajemy od razu adres e-mail jako login

b) górny prawy róg bez zmian, adres e-mail przyjęty i podanie hasła i "Zaloguj się"

222.jpg

c) "...niepoprawne dane...", a dopiero co wpisany e-mail zmieniany jest na unikalny login

333.jpg

d) próba zalogowania na podpowiadanym przez stronę loginie daje komunikat o błędnym mailu

444.jpg

e) ponowna zmiana loginu na adres e-mail cofa nas do obrazka z punktu c) - i "tak w kółko"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z logowaniem

Chyba masz ustawione różne adresy email w starym i nowym serwisie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem

Jeśli tak jest, to jest to "samowola" systemu. Z mojej strony to absolutnie niemożliwe, bo od 10 lat nie zmieniałem adresu e-mail, a numer, którego problem dotyczy jest użytkowany niespełna dwa lata.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

@Krzysztof19 , spróbuj bezpośrednio z forum przez zakładkę Mój Orange. Powinien się pojawić w pasku adresu https://www.orange.pl/zaloguj.phtml -mail & hasło, ew. przypomnienie hasła.