Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

► Wątek został wyodrębniony z tematu nowe Mój Orange - to gniot i niedoróba - kto to testował? - Moderator Wiktor ◄

 

A mi się nie podoba, bo nie mogę się zalogować. Próbuję od wczoraj odzyskać hasło. Niby wysyłają link, tylko że ja go nie otrzymuję. Co teraz mam zrobić? Ponownie zarejestrować się też nie można z tym samym numerem. Jednym słowem lipa. Ze starego MO korzystałam często i było wszystko OK. A teraz nie mam dostępu.

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

@fHe9z3p, jak tam na froncie walki z dostępem do NMO? Moje uwagi pomogły?

@betti_h, spróbuj odzyskać przez appkę MO...masz? Albo bezpośrednio z forum. Najlepiej najpierw kliknij i sprawdź, czy jest komunikat do logowania/rejestracji w NMO i popatrz na ikonkę u góry, czy masz Wyloguj, czy zaloguj.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

Mam "wyloguj". I co dalej?


Zespół Nasz Orange
  • 2869
  • 11345
  • 150

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

@Anonim,

odzyskiwanie hasła przez apkę mobilną nic nie da - bo apka działa na starej platformie Obojętny mężczyzna. Podobnie jest z Nasz Orange. Na tych platformach - w odróżnieniu od Nowego Mój Orange - logujemy się za pomocą nr. usługi lub loginu 🙂

 

@betti_h,

przed chwilą sam testowo uruchomiłem proces odzyskiwania hasła do Nowego Mój Orange i... I się okazało, że @ z linkiem wpadł mi do spamu:

Mail z linkiem do odzyskania hasła.JPG

 

Sprawdź też to u siebie 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

U mnie w spamie nie ma.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

Wejdź na czata, aby upewnić się, że posiadasz konto w nowym mój orange i uzyskać informację, jaki masz login.


Zespół Nasz Orange
  • 2869
  • 11345
  • 150

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

Oo? Faktycznie! Zaskoczony mężczyzna

Nie wziąłem pod uwagę tego, że przecież można omyłkowo próbować odzyskiwać hasło do nie tego loginu-maila, co trzeba 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

Witaj @betti_h

Dawno temu ( a może nie tak dawno )  miałam identyczny problem z zalogowaniem się w NMO ( nijak przez maila nie dochodził link aktywacyjny )

Spróbuj porozmawiać w tej  sprawie  z konsultantem na czacie. A tak w ogóle to spytam Cię czy dostałaś już zaproszenie do NMO?  ( mój problem został rozwiązany ) i mam jedno konto w NMO  natomiast  drugie na moje szczęście Emotikon: Szczęśliwy pozostało w Starym Orange i wcale mi nie spieszno do migracji.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła

@Wiktor, nie będę się z Tobą sprzeczał, ponieważ ja mam, (niestety) "zaszłości" z bety. Nawet appka miała w ostatnich dniach dziwną zajawkę. Pamiętasz jeszcze tego burebuska zalogowanego na zielonym tle z otwartą kłódką?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem - nie dochodzi link przy odzyskiwaniu hasła


@Jareknapisał(-a)

Wejdź na czata, aby upewnić się, że posiadasz konto w nowym mój orange i uzyskać informację, jaki masz login.


@Jarek, już samo przejście przez zakładkę MO z forum da odpowiedź.