Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

poczta.orange.pl - sortowanie wiadomości


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 96
  • 0

poczta.orange.pl - sortowanie wiadomości

Cześć. Jak posortować pocztę po dacie tak, aby na górze widoczne były najnowsze wiadomości?

Pytanie wydaje się być trywialne, ale ja naprawdę nie mogę znaleźć ustawienia sortowania od najnowszych w dół.

2019-02-28_13h13_05.png

 

 

Sortuj wg pola Data, nawet kliknięte dwukrotnie (mechanizm odwracalności) uparcie ustawia daty od najstarszych.

Pytanie, czy ta strona tak ma? Czy Wy też tak macie? Czy jest to jakiś błąd strony, przeglądarki, itp? 

Dziękuję, pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 96
  • 0

poczta.orange.pl - sortowanie wiadomości


@velyaronapisał(-a)

Cześć. Jak posortować pocztę po dacie tak, aby na górze widoczne były najnowsze wiadomości?

Pytanie wydaje się być trywialne, ale ja naprawdę nie mogę znaleźć ustawienia sortowania od najnowszych w dół.

2019-02-28_13h13_05.png

 

 

Sortuj wg pola Data, nawet kliknięte dwukrotnie (mechanizm odwracalności) uparcie ustawia daty od najstarszych.

Pytanie, czy ta strona tak ma? Czy Wy też tak macie? Czy jest to jakiś błąd strony, przeglądarki, itp? 

Dziękuję, pozdrawiam


OK, troszkę pokombinowałem. Wykonałem kilkukrotnie proces logowanie się i wylogowywania za każdym razem na innych ustawieniach i za którymś razem wybierając filtrowanie po dacie zaczyna się od najnowszych wiadomości. Nie dotykam już sortowania 😄