Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z SMS-ami


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z SMS-ami

Witam. Posiadam telefon Samsung a3 (2017) Od przedwczoraj mam problemy z wysyłaniem sms tylko do jednego numeru (osoba ta jest też w sieci Orange). Kilka dni temu właśnie zmieniłam telefon na nowy. Wcześniej mialam S4 mini i nie było problemów. Teraz nagle zaczęły z dnia na dzień nie dochodzić smsy. Do mnie sms przychodzą od tej osoby, lecz te, które ja wysyłam są cały czas oznaczone jako "oczekujące". Przekładalam kartę do innego telefonu nic... Sprawdzałam ustalenia oraz centrum wiadomość, kontakt nie jest zablokowany. Druga osoba również Przekładala kartę i nic. Proszę o pomoc, nie wiem czy coś jest nie tak z siecią?
6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z SMS-ami

Najczęstszą przyczyną jest to, że adresat wiadomość dodał Twój numer do listy spamu lub blokowanych (najprawdopodobniej nieumyślnie). Warto przejrzeć ustawienia na docelowym aparacie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z SMS-ami

niestety dalej jest ten sam problem. Ustawienia były sprawdzane w obu aparatach. Żaden z numerów nie jest zablokowany. W Orange moje zgłoszenie zostało odrzucone i nie rozwiązane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem z SMS-ami


Agula44 napisał(-a):

niestety dalej jest ten sam problem. Ustawienia były sprawdzane w obu aparatach. Żaden z numerów nie jest zablokowany. W Orange moje zgłoszenie zostało odrzucone i nie rozwiązane.


Nie doczytałem. Podejrzewam problem z Twoją SIM. W salonie firmowym Orange sprawdzą, czy ma błędy, jeśli tak powinni wymienić bezpłatnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z SMS-ami

Funkcja blokowania smsów bywa ukryta, często niektóe aplikacje mogą blokować.

Co mogę doradzić o ile to możliwe zmienić aplikację do obsługi sms.

Badź zmienić aparat.

Wszystko dotyczy docelowego numeru.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z SMS-ami

Temat do zamknięcia. Byłam wczoraj w orange i pod koniec dnia problem został rozwiązany. Wszystkie smsy doszły.
Dziękuje za wszelką pomoc.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z SMS-ami

@Agula44 Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.