Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@musbron1945  podejrzewam że do jutra gdyż jak się zabierali za "weekendowe grzebanko" to często przerwa była do około 7 rano w poniedziałek właśnie (nie doprecyzowali info na stronie, kiedyś też tak było i wyszło zamieszanie z tego ale wtedy dopisali jakiego dnia).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Prace planowane na Mój Orange


Orange Polska napisał(-a)

@ori_wj Prowadzimy prace planowe. Nasze serwisy będą dostępne w pełni jutro po godzinie 07:00. Przepraszamy za utrudnienia.


Potwierdzone info że do Jutra


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Prace planowane na Mój Orange


@musbron1945napisał(-a)

- cytat - (skopiowane) 

https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj Mój Orange będzie dostępny po godz 7:00

- ale którego dnia, to już nie dopowiedziano .. godz. 15:52 (dawno więc po 7-ej), a firma śpi ..


Jak grzebano się zaczyna w piątek lub w sobotę na wieczór, to mało kiedy następnego dnia jest zakończone. Najczęściej prace trwają do poniedziałku do 7-dmej rano, a jak coś nie wyjdzie, to nawet i dłużej. Kiedyś ogłaszali przerwy techniczne, obecnie coraz rzadziej o tym wspominają. Po prostu przerwa techniczna i już.

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

Jednym słowem .. coraz mniejsze zaufanie mam do Orange. Mój laptop ASUS śmiga na Win 11 w sieci T-Mobile i na mobilnym routerze bez żadnych, niespodziewanych ansów .. 😡


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

@musbron1945 Orange nie zaprzestał świadczenia usług sieci mobilnej. Nie ma obecnie tylko dostępu do konta Mój Orange. Magenta też się to zdarza i nawet nie podają godziny, do której będzie przerwa tylko komunikat, aby zajrzeć później, bo trwają prace serwisowe.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Prace planowane na Mój Orange

@musbron1945Orange  świadczy usługi  cały czas. Posiadam kilka usług  w Orange i oceniam je celująco. Polecam każdemu 🙂 Przerwy techniczne na koncie Mój Orange czasami się zdarzają i w większości przypadków  trwają do poniedziałku do 7:00

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

Pablo5 - ja jestem klientem Orange już ok.15 lat poprzez tel. kom. Natomiast nie jestem zadowolony przede wszystkim z obsługi w miejscowym Salonie Orange - uważają bowiem tam, że to my - klienci - jesteśmy dla nich, a nie odwrotnie ..


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Prace planowane na Mój Orange

U mnie w sobotę trafiłem że działało. Dziś (niedziela) też mogłem sprawdzić konto. Ale prawie cały czas są prace. W internecie widziałem wpisy ludzi z flexem którym się plan nie odnawiał...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

Apka MO już działa, strona nadal przerwa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

U mnie też około 23-ciej wczoraj apka już działała. Strony nie sprawdzałem.