Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Nie. Ale każda firma ma chyba prawo dokonywać prace modernizacyjne. Banki to robią, urzędy, inne telekomy. I wiele innych firm.
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

To ja wiem o tym ale nie masz dostępu do swoich faktur i przelewów? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Czasem mam, czasem nie mam.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

Tak, tylko, że w bankach trwa to od godziny trzeciej do piątej rano w nocy z soboty na niedzielę.

Nie czarujmy się. Kierownik IT w Orange to dyletant. Jak byś go nie bronił, każdy, kto próbował wejść na swoją fakturę przez tą tandetną imitację systemu powie Ci to samo. Ludzie na infolinii mają problem, żeby człowieka przez to przeprowadzić. Pięć lat temu ta strona była przejrzysta i intuicyjna. Ale przyjęli do roboty jakiegoś wałkonia i skutki jakie są każdy widzi.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Nie wiem, jak wielki jest zespół informatyków w sieci Orange, ale jak na tak prężną firmę to czas równa się pieniądz. Banki o tym doskonale wiedzą i rosną, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Widać, sektor ma się świetnieEmotikon: Język


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

żeby nie było, że zmyślam - mój numer w orange jest już pełnoletni...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Prace planowane na Mój Orange

Chyba nie masz konta w Citi Handlowy..


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Prace planowane na Mój Orange


napisał(-a)

Chyba nie masz konta w Citi Handlowy..


A coś nie tak z tym kontem ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Prace planowane na Mój Orange

Ah.. zapominam, że odpowiadanie na konkretny post nie powoduje, że widać iż udzielono odpowiedzi na konkretną wypowiedź.

 

Chodziło mi o to, że Citi Handlowy też często wprowadza zmiany w swoim systemie online w weekend w godzinach w których ludzie z niego korzystają. Nie wszystko da się zrobić w godzinach nocnych. Nie da się każdej zmiany wprowadzić w ciągu paru godzin.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Prace planowane na Mój Orange

Oj tam, mam tam konto kilka lat i nie narzekam. Już myślałem, że coś złego się stało 🙂