Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

Ja jestem wdzięczny @slav72  o info. U mnie wiadomość pojawiła się dopiero o 18:26. Nie do końca kumam, jak działa schemat powiadomień, że tak późno.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@bronzub  z tymi powiadomieniami to różnie bywa, kiedyś chyba latem dzięki @ketrasaArtur  dowiedziałem się o pracach serwisowych bo do mnie powiadomienie wcale nie przyszło.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

To pewnie zależy od aktywności na koncie Mój Orange. Mam dostęp do konta żony i braciaka. Na moje i żony przyszło powiadomienie, na braciaka nie, pewnie temu, że sporadycznie z niego korzysta.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur , status płatności sprawdzałem wczoraj. Czy podpadam pod sporadyczność?😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur  być może, z tym że ja często i regularnie korzystam z apki, między innymi gdy jestem poza domem to przez apkę wchodzę na forum.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@slav72 , bo przez appkę nie pobiera bajtów...chyba, tak? Tak jakoś przez mgłę kojarzę z testów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@bronzub  nie dlatego, mam 300 gigsów do wykorzystania co miesiąc, po prostu się przyzwyczaiłem i tak jest łatwiej (z forum w apce nie wylogowuje mnie wcale, a przez przeglądarkę bywa różnie).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

@spiro Mi przyszło powiadomienie że niedostępna od 22-7 rano dziś, a teraz ty mówisz że do poniedziałku według mnie to przegięcie dla tych co pilnują stanu pakietów neta a nie wszyscy chcą płacić za sms co też jest niesprawiedliwe dla stałych klientów

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim Ostatni był koło Nowego Roku

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

@Venomoth3 najczęściej przerwy bywały do poniedziałku do 7-dmej rano, ale jak mieli coś poważniejszego, to nawet trwało do południa.

Też mi nie pasuje taka długa przerwa, a najgorzej jak popada w tym czasie mój okres rozliczeniowy. W tym miesiącu był przed przerwą techniczna.

 

Ostatnia przerwa techniczna była w około 20-21 listopad 2021r.