Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Pewnie dużo chcą porobić. A próbowałaś może jakiś krótkich kodów użyć? Bo nie wiem co w mój Orange szukałaś

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Prace planowane na Mój Orange

O ludzie trzymta mnie bo padam 😞

Ano szukałam kodu 120 minut do wszystkich ( no wiesz to Twoja zasługa była coby go zamieścić , a @Wojciech  dopełnił reszty, i brawa Wam za to Emotikon: Bardzo szczęśliwy ) ale ja laiczka nie mogłam znaleźć gdzieście to wpakowali 😞

W końcu znalazłam no i schowałam do zakładek ( a potem przypomniałam sobie jeszcze, że sama gdzieś ten kod wpisywałam na forum ) Łoj starość to sama radość jest, bo skleroza nie boli 😉 ino trza się nachodzić dość trochę 🙂 Pakiet się dziś kończył i musiałam kupić nowy - na drugi numer który mam w Nowym Mój Orange 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

i slusznie!spij smacznie i nie przeszkadzajOrangezeby i Oni mogli sie wyspac!moxe beda lepiej pracowac i wymysla jakis dobry sposob do kontaktu z Nimi.czego wszystkim i sobie zyczemozobudza sie z tego zimowego snu i wszyscy nareszcie beda zadowoleni!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Akurat prace planowane są zwykle robione w weekendy, kiedy najmniej osób korzysta z sieci i serwisów obsługowych. Choć oczywiście każdy ma własne preferencje i dla niektórych może to być niekomfortowe, szczególnie dla osób korzystających z usług na kartę.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

hej, znaczy się, że dziś z netu w tel nici?

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Prace planowane na Mój Orange

Internet w telefonie jest @adamlee tylko nie można zalogować się do NMO, do Starego Orange no i pooglądać telefoniki, i takie tam inne. To są prace planowane techniczne ponoć 😉 Od jutra o 8:00 powinno być już ok. 🙂

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

hej, udało mi się podstępem skontaktować z technicznym, który poprosił mnie o wyłączenie tel. na 10 - 15 min. aby mógł odświeżyć lokalizację. zobaczymy. następnym krokiem czyszczenie pamięci podręcznej w tel. już szukam gdzie to w ustawieniach. pozdr

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

A jaki model?
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Z tych dwóch pozycjonowanych adresów

pozycjonowanie.PNG

próbowałem się zalogować i taki oto efekt:

405.PNGgrzebanie w MO.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

No grzebią, grzebią 🙂