Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Próba przedłużenia umowy przez internet... prezent...


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Próba przedłużenia umowy przez internet... prezent...

Witam,

 

Chciałem przedłużyć umowę na internet stacjonarny w orange. Oczywiście zasięg orange sprawia że możliwość wyboru usługi jest jedna, ale nie o tym. Miesiąc temu gdy zaglądałem na strone do wyboru miałem 3 prezenty - dysk zewnętrzny, tablet i coś tam jeszcze. Dziś nie mam żadnego wyboru - dostaje automatycznie jakąś śmieszną kartę pamięci - nawet nie moge z tego zrezygnować 🙂 Mimo że początkowo na stronie wyraźnie pisze "Wybierz jeden z 3 prezentów za 1zł". Pisałem w tej sprawie na czacie z konsultantem ale jego odpowiedź na każde moje pytanie brzmiała "Niestety nie wiem" , "Niestety nie mogę pomóc", "Niestety to nie zależne ode mnie" i uwaga hit - "Być może to jakiś błąd" 🙂 Pani niestety nawet nie chciała pomóc lub chociaż podać namiar na kogoś kto pomóc może 🙂 Pytanie czy ten "konfigurator" daje jakiekolwiek możliwości wyboru czegokolwiek, czy mogę zamówić tylko podstawową usługę z narzuconym "prezentem".  Nie ukrywam że chętnie przytuliłbym taki dysk zewnętrzny i jest to poważny argument przy kończącej się umowie, więc chciałbym tą sytuację rozwiązać.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Próba przedłużenia umowy przez internet... prezent...

Widocznie nieuaktualniono listy gadżetów. Zamów przez infolinię e-sklepu 510700700 lub ogólną 510100100 - dostępność gadżetów może być różna.