Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobieranie faktur - nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Pobieranie faktur - nie działa

Witam i proszę o pomoc

Od pewnego czasu (w obecnym i ubiegłym okresie rozliczeniowym) nie mogę wygenerować pdf z fakturą z konta abonenta. W miejscu gdzie winien znajdować się przycisk "pobierz fakturę" mam kod ???table.invoices.getDocumentLinkKey???. Podobnie w rubryce "typ dokumentu". Zrzut ekranu w linku https://zapodaj.net/a6994b7a7a5fc.jpg.html  . Próbowane na kilku przeglądarkach i komputerach (na jednym z komputerów przycisk widoczny ale i tak faktura się nie pobiera). Serdecznie proszę o pomoc, bo księgowość mi już głowę chce urwać.

Z góry dziękuję

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pobieranie faktur - nie działa

@SLNIEM wyczyść ciasteczka w przeglądarce, historię itp. Jeśli nie pomoże, to zostaje zrobić zgłoszenie na infolinii, czacie. 

Sprawdź jeszcze, czy nie otrzymujesz faktury na adres e-mail. Ja co miesiąc dostaję na e-maila.

Sprawdziłem na koncie Mój Orange przez www, faktury pobierają się bez problemu.

Wyczyść wiec przeglądarkę z ciasteczek i najlepiej z historii oraz plików tymczasowych. Sprawdź ponownie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pobieranie faktur - nie działa

@SLNIEM wyczyść ciasteczka w przeglądarce, historię itp. Jeśli nie pomoże, to zostaje zrobić zgłoszenie na infolinii, czacie. 

Sprawdź jeszcze, czy nie otrzymujesz faktury na adres e-mail. Ja co miesiąc dostaję na e-maila.

Sprawdziłem na koncie Mój Orange przez www, faktury pobierają się bez problemu.

Wyczyść wiec przeglądarkę z ciasteczek i najlepiej z historii oraz plików tymczasowych. Sprawdź ponownie.

Anonim

Nie dotyczy

Pobieranie faktur - nie działa

A patrzyłeś w aplikacji mobilnej? Jak nic nie pomoże uderzaj do BOK. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pobieranie faktur - nie działa

U mnie też brak problemów z pobraniem faktur

slav72_0-1635865054248.png

@SLNIEM spróbuj tego co radzi @ketrasaArtur 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pobieranie faktur - nie działa

@SLNIEM  Witam.Screenshot sugeruje indywidualny problem techniczny. Proponuję zgłosić problem na czacie z doradcą lub na infolinii. Domagając się zgłoszenia technicznego.

https://www.orange.pl/view/kontakt