Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Witam,

Kiedy zakończy się awaria uniemożliwiając podgląd bilingu dla nru stacjonarnego? W tym miesiącu nie działała, myślałem że trafiłem na jakieś prace ale samo się nie naprawilo i nie można sprawdzac bieżących połączeń.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Ewidentny bug na Twoim koncie. Dodatkowo, przyciskiem Zgłoś błąd, wysłałeś info? Możesz jeszcze na czacie podpytać, by przyjrzeli się temu. Ba, nawet zasugerować, by ze swej strony zrobili zgłoszenie techniczne. Ja tak robiłem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

@spiro , w pierwszej zakładce Podsumowanie - wybierz usługę stacjonarną - klikasz w przycisk Zobacz szczegóły - ładuje się druga zakładka Bieżące koszty - klikasz następnie Przeanalizuj wykorzystanie, lub przycisk Zobacz wykaz połączeń > autoryzacja sms-em i masz podgląd w wykaz połączeń. Działa!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Tylko że od razu na podsumowaniu też są błędy. I nijak do bilingu nie można się dostać. I na starym i na nowym MO, bo sprawdziłem na dwóch numerach.

Anonim

Nie dotyczy

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

@spiro , możesz nam pokazać, jaki to błąd?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Proszę:

MO_error.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Ewidentny bug na Twoim koncie. Dodatkowo, przyciskiem Zgłoś błąd, wysłałeś info? Możesz jeszcze na czacie podpytać, by przyjrzeli się temu. Ba, nawet zasugerować, by ze swej strony zrobili zgłoszenie techniczne. Ja tak robiłem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Na czacie twierdzą że mają jakiś problem u nich. Ale spróbuję jeszcze raz może trafię na kogoś innego 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

Po ok miesiącu otrzymałem biling listownie (bo nie mogłem sprawdzić ze względu na awarię) to po zalogowaniu nie ma już błędów i można podejrzeć biling (po autoryzacji smsem).

Swoją drogą to dziwne, że bilingu nie można wysłać pdfem na email podany do konta.

A ze śmiesznych ciekawostek to zauważyłem przy neostradzie wskazówkę pt

"Jak sprawdzić ilość danych do wykorzystania w ofertach internetowych? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Orange online brak bilingu dla nru stacjonarnego

@spiro ,w NMO jest jeszcze sporo bugów, które nie zostały dotąd załatwione. Zgłoś błąd niby działa, lecz z usuwaniem niedoskonałości trochę się ślimaczy. A tyle żeśmy testowali betę! Ja np. w PDF otrzymałem tylko biling z komórki w OL, zaś resztę mogę podejrzeć albo na koncie, lub w aplikacji.