Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange VoIP w Mój Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Orange VoIP w Mój Orange

Proponuję połączyć obie aplikacje.

Obecnie z VoIP'a w telefonie korzysta mało osób.

z MO korzystają już setki tysięcy.

Takie połączenie powinno przyczynić się do zwiększenia popularności VoiP'a.

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Orange VoIP w Mój Orange

Mhm.......ciekawe, tylko kto by za to płacił?? Myśłisz o darmowej usłudze VoIP??? Czy płatnej???


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Orange VoIP w Mój Orange

Funkjonalnie zostaje bez zmian.

Płacisz za połączenia zgodnie z obecnym cennikiem planu międzynarodowego lub krajowego.

Komórka łączy się z internetem przez WiFi lub transmisję danych.

Apka istnieje już od jakiegoś czasu ale jest mało popularna jako osobna:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=orangelabs.orangeVoip.softbox

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange VoIP w Mój Orange

Znam ta aplikację. A co z osobami które używają Mój Orange wyłącznie do zarządzania kontem?? Bo temu ta aplikacja głównie służy. Czy każda osoba która zaloguje się do Mój Orange będzie mogła dzwonić przez VoIP?? Czy w czasach gdzie większość osób korzysta już no-limit ta aplikacja ma jeszcze sens?? Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Orange VoIP w Mój Orange

Idąc tym tropem nie ma sensu włączać obsługi funbox do MO - czy każda osoba musi posiadać ten modem?

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-routery/FUT-M%C3%B3j-Funbox/m-p/3028#U3028

To ma być jedna z opcji. Ty nie skorzystasz ale ja przykładowo tak.

Ktoś dzwoni na domowy. Ciebie nie ma w domu ale odbierzesz na komórce

Anonim

Nie dotyczy

Orange VoIP w Mój Orange

Ja prowadzę tylko z Tobą burzę muzgów. Owszem można by gdzieś taką funkcję "wrzucić" do Mój Orange. Ale ja osobiście uważam że nie ma to sensu. Mój Orange to narzędzie do obsługi konta, aplikacja o której piszesz jest do dzwonienie po VoIP. Osoby które korzystają z tego sposobu telefonowania i płacą za to usługę poprostu instalują tą apkę 🙂 To jest moja opinia, szanuje również i Twoją. Pozdrawiam. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Orange VoIP w Mój Orange

Luz 🙂 Ani przez chwilę inaczej tego nie odebrałem.

Zobacz tylko ile osób pobrało tą apkę.

Liczba nie wynika z tego, że mało ludzi tego potrzebuje.

Mało kto o tym wie..

Kiedy nie ma napięcia funbox nie działa a telefon domowy i tak może działać na komórce.

Anonim

Nie dotyczy

Orange VoIP w Mój Orange

@ViP3R SPOKO 🙂 Może ktoś spojrzy na to jak Ty i ........... Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange VoIP w Mój Orange

Witajcie Panowie @Anonim i @ViP3R , jestem jednym z użytkowników obu aplikacji... Użytkownikiem to może za duże słowo, bo bardzo rzadko ich używam. Tak czy siak, mam je zainstalowane obie. Co do połączenia, jeżeli dałoby to efekt zmniejszenia zajęcia pamięci w telefonie, to jestem za.

Natomiast co do wygody korzystania... hmmmm, żeby np. odbierać połączenia na domowy, będąc poza nim, apka musi być włączona, tylko po co mi cały czas dostęp do NO. Jeżeli chodzi o korzystanie z VoIP tylko dodam, że trzeba mieć albo połączenie WiFi albo aktywny przesył w sieci a z tym jest różnie, bo nie wszyscy mają w abonamencie transfer. Pewnie dlatego ta aplikacja ma mało użytkowników.

Anonim

Nie dotyczy

Orange VoIP w Mój Orange

@Misiek62 jestem tego samego zdania co Ty, dlatego myślę że łączenie tych dwóch aplikacji zbytnio się nie "opłaca".