Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

Nigdzie nie mozna znalezc informacji JAK aktywowac te usluge. nie ma nigdzie takiej opcji po zalogowaniu na konto moj orange w przegladarce. nie ma takiej opcji w aplikacji Moj Orange na Androida itp. 

32 ODPOW. 32
Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

@Maciej_JonczykPrzez aplikacje Mój Orange nie i nie było takiej mozliwoesci wszystko co jest tu napisane to tylko a ten ? https://www.orange.pl/zaloguj.phtml?redirect=true


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

niestety podany link kieruje do strony ktora wymusza logowanie sie do Nowego Moj Orange, a po zalogowaniu czy nawet podczas sesji w ktorej sie jest zalogowanym kieruje i tak na strone glowne, a nie do zadnej dokumentacji. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

tez tylko przekierowuje na strone logowania do Nowego Moj Orange. Nigdzie nie ma informacji gdzie po zalogowaniu znalezc mozna odpowiednie ustawienie.. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

Wchodzisz w Nowy Mój Orange, w Umowy, Urządzenia, usługi dodatkowe następnie w Orange Love w numer komórkowy, Zarządzaj, Pakiety i usługi dodatkowe i tam masz usługę darmowe wifi...
Screenshot_2018-01-28-00-17-41.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

Ok Mabud73 to juz blisko - posiadam natomiast taryfe multipakiet czyli usluge internet stacjonarny swiatlowod, Telewizji, telefon stacjonarny voip. Nie posiadam telefonii komorkowej. Rozumiem ze kontakt z infolinia bo pod zadna z powyzszych uslug nie widze opcji zarzadzenia Darmowym Orange WiFi.. 

Dzieki za screena bo bardzo pomaga w takich sytuacjach.  


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

@Maciej_Jonczyk, poszperaj tym tropem w innych usługach, choć nie wiem jak wygląda ta sprawa w pakietach poza Love... wiem że po pewnych zmianach, hot spot został tylko w opcji OLove...a BOK jak najbardziej Ci cos poradzi... 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

@Maciej_Jonczyk, @mabud73, @Anonim Zmodyfikowałem tytuł i wydzieliłem temat, tak żeby oddzielić historyczne informacje o tych aktualnych. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

dzwonilem na infolinie i podobno usluga zostala wycofana i juz jej nie bedzie. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi w Nowym Mój Orange

A teraz co będzie z opcją Orange Darmowe WiFi w routerach FB czy też zostanie wyłączone ?