Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Anonim, ja myślę, że kolega ma ewidentny problem z logowaniem. Aktywna usługa jest, i jak u mnie, kilkakrotnie podchodziłem do aktywacji, mimo że była aktywowana. Nawet otrzymałem w niedługim odstępie czasowym pisemne potwierdzenie aktywacji usługi. Żebym choć widział screen, albo jakie usługi ma kolega.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja


@matimoto87napisał(-a)

@Anonim, link na stronie konfiguracji modemu kieruje do orange.pl, także nic mi po nim 😞 


@matimoto87, masz dostęp do starego konta Mój Orange?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Anonim nie wiem czy mam dostęp do starego Orange, wszelkie linki kierują mnie do nowego. Z Orange mam do czynienia od końcówki lutego. Wydaje mi się, że wyłączając Orange WiFi miałem jeszcze stare... A teraz screeny, o które prosiłeś...

 

1. Screen z routera

orange1.png

2. Nowy Orange i błąd usług

orange2.pngorange3.png

3. Linki do rejestracji w Orange Wifi

orange4.png4. Klikam w POWRÓT, formularz logowania - loguję się i...

orange5.png

Możliwość przejścia tylko do Nowego Orange... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

Jak nie masz dostępu do starego serwisu, zostaje kontakt z BOK.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

Zdalnie są w stanie utworzyć mi konto? Jak mam im podać login i hasło, opentextem? To dlaczego tego nie zrobił gość, z którym wczoraj rozmawiałem... Co za kompetencje...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

Usługa jest wygaszana i ciężko trafić na osobę co może to zrobić.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Piotrekk85 czyli niedługo nie będzie w ogóle dostępna? To po co mi ją włączali 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87: wydaje mi się, że to tylko na przeczekanie aż ilość klientów z gwarantowanych dostępem do usługi będzie znikoma. Już chyba od ok 4-5 lat jak ktoś podpisał aneks/nową umowę, to gwarancji do tej usługi nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja


@matimoto87napisał(-a)

Cześć! Mam problem z nowym Mój Orange i opcją Orange Darmowe WIFI. Swego czasu (jeszcze chyba w starym Mój Orange) wyłączyłem usługę. Teraz poszedłem po rozum do głowy i chcę ją włączyć i aktywować. Gdzie to mogę zrobić w nowym Mój Orange? Jak wejdę w sekcję Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe a następnie w Pakiety i usługi dodatkowe to po chwili otrzymuję komunikat Wewnętrzny błąd komponentu Twoje aktywne usługi. I tak jest od wczoraj rana. Dzwoniłem na infolinię Orange, to mi tylko zdalnie włączyli usługę na modemie, ale muszę jeszcze gdzieś założyć konto. Coś mnie zaraz trafi bo nigdzie niczego nie mogę znaleźć. Pomożecie mi jakoś? Może podeślecie mi linka do rejestracji czy coś... Ręce mi już opadają...


@matimoto87, wróciłem do "źródła" i jeżeli naprawdę aktywowali Ci usługę Darmowe Orange WiFi, to ja widzę jedyną możliwość zalogowania się (przypuszczenie, po moich doświadczeniach) poprzez wymuszenie zalogowania się usługą stacjonarną. Ja tak robię i z pozytywnym skutkiem. Wymuszam na NMO, ale przez zakładkę forum u góry ekranu.

S.PNGIdę na mecz.