Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Od dzisiaj rejestracja jest już w Nowym Mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Od dzisiaj rejestracja jest już w Nowym Mój Orange

Robimy kolejny krok do przodu. Dzisiaj Klientom indywidualnym, oraz SOHO udostępniamy rejestrację od razu w Nowym Mój Orange. Osoby które nie są naszymi Klientami, oraz pozostali Klienci biznesowi póki co będą dalej rejestrowani do starszej wersji.

 

www.orange.pl/rejestracja - standardowo w tym miejscu jest wykonywana rejestracja. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-w-nowym-moj-orange#

 

Najważniejsze zmiany:
•    loginem Klienta jest adres e-mail,
•    wszystkie usługi Klienta są zgrupowane na jednym koncie.

 

Kroki w procesie rejestracji do nowego Mój Orange:
1.    Weryfikacja Klienta w zależności od posiadanych usług oraz posiadania jednakowego adresu e-mail do e-faktury na wszystkich kontach przez jedną z metod:
•    kod SMS lub
•    kod e-mail lub
•    kod abonencki lub
•    Doradcę czat
2.    Podanie danych konta: adresu e-mail, który będzie loginem Klienta i hasła.
3.    Ustalenie numeru do autoryzacji, ponieważ niektóre dane zabezpieczamy dodatkowym kodem SMS (można wyłączyć)

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Od dzisiaj rejestracja jest już w Nowym Mój Orange

A zmieniono już "dziwny" komunikat gdy wymagana jest weryfikacja na czacie a czat jest niedostępny z uwagi na godziny pracy np. w weekendy? 😉

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Od dzisiaj rejestracja jest już w Nowym Mój Orange

czat.png

 

Mam taki malutki zrzut. W sumie ciekawe co będzie jak akurat nie będzie działać 🤔 Tylko nie mam jak przetestować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Od dzisiaj rejestracja jest już w Nowym Mój Orange

O 21:30 przetestuję 😉