Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer do autoryzacji zmiana

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Numer do autoryzacji zmiana

Witam proszę o konkretną odpowiedź i nie pisać zadzwoń do BOK. Chcę zmienić numer do autoryzacji np zeby sprawdzić dokładniej wyciąg, ale kod sms przychodzi na numer stary który jest nieaktywny. Z góry mówię jestem w Holandii i nie mam możliwości pójścia do punktu. Czekam na odpowiedź. :).

 

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działu "Na kartę" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Numer do autoryzacji zmiana

@MemoArmani_ żeby zmienić numer, trzeba odebrać SMS z kodem autoryzacji zmiany. W tej chwili bez pomocy konsultanta nie wykonasz takiej zmiany. W tej sytuacji najlepiej będzie napisać na czacie i poprosić o zmianę numeru do autoryzacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Numer do autoryzacji zmiana

@MemoArmani_ żeby zmienić numer, trzeba odebrać SMS z kodem autoryzacji zmiany. W tej chwili bez pomocy konsultanta nie wykonasz takiej zmiany. W tej sytuacji najlepiej będzie napisać na czacie i poprosić o zmianę numeru do autoryzacji.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Numer do autoryzacji zmiana

Tak wiem, tylko nie byłem pewien czy oni są w stanie to zrobić


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Numer do autoryzacji zmiana

@MemoArmani_ jeżeli trafisz na konkretnego konsultanta, to sprawę załatwisz szybko, aby tylko przez MAX-a się przebić, chodź już od kilku tygodni jakoś mniej stwarza problemów z połączeniem z konsultantem.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Numer do autoryzacji zmiana

Damy radę pamiętasz mnie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Numer do autoryzacji zmiana

@MemoArmani_ tak pamiętam. Kilka tematów pisałeś na NO, nie zawsze miałem czas podpowiedzieć 🤔🙂👍