Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Konsultanci powiedzieli że bez problemu mogę podać jakikolwiek numer nie musi być mój.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  piszesz o RODO a sam podajesz nie swoje numery, coś na bakier z przepisami jesteś.

Jak chcesz być anonimowy to zrezygnuj z elektronicznych usług i tyle.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Ja czy konsultanci ? Skoro stwierdzili ze można to podałem to po pierwsze, po 2 według RODO powinienem mieć możliwość usunąć te informacje to po drugie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  nie zasłaniaj się konsultantem, sam masz chyba świadomość i odpowiedzialność, temat do niczego nie zmierza obecnie.

RODO nie upoważnia cię do niczego, nie możesz narzucać operatorowi co ma robić, numery co podajesz będą wisieć bo je sam podałeś, zgodnie czy nie z RODO.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Nigdzie nie jest napisane że ma to być mój numer natomiast prawo jasno wskazuje że powinienem mieć możliwość jego usunięcia,

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

@xeth  jak możesz do usług Orange, podawać obcy numer, co do numeru telefonu, można zgłosić o jego usunięcie, ale pozostanie ślad że ty go umieściłeś, tak samo jest z numerami które likwidujesz, pozostaje ślad użytkownika, jakbyś coś zmalował, to specjalne organy mają dostęp, do tych danych, dlatego nie masz prawa żądać by operator wykasował wszystko.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Zgłosić o usunięcie można, ale usunięty nie będzie według regulaminu Orange nie ma możliwości usunięcia numeru.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Nowy mój orange i przymus podawania numeru telefonu.

Dziś mija 12 dni od zgłoszenia zlecenia usunięcia konta, po telefonach na infolinie nikt nie potrafi powiedzieć dla czego konto nadal jest aktywne i dla czego tak długo to trwa,,,