Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat
  • 54
  • 52
  • 1

Nowy Mój Orange - znikające zlecenia

[ Edytowane ]

Czemu w Nowym Panelu nie ma wszystkich statusów zleceń i zgłoszeń, są tylko widoczne na mobilnej aplikacji

Nowy Mój Orange

orange5.jpg

Aplikacja Mobilna

Screenshot_20190404-124611.jpg

Gdzie się podziały te zlecenia w nowym Mój Orange?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Zespół Nasz Orange
  • 2225
  • 3127
  • 116

Cześć @Krzysztof018a Emotikon: Szczęśliwy

W nowym serwisie widać na razie historię zadań zlecanych tylko z jego poziomu, a więc to, co zostało zainicjowane przyciskiem na Nowym Mój Orange.

Apka (oparta jeszcze na starym serwisie) pokazuje historię zgłoszeń zleconych innymi kanałami. I stąd te różnice.

Zostaną one oczywiście "wyrównane", gdy już nastąpi pełna migracja apki do nowej platformy. Była o niej trochę mowa na wczorajszej AMIE Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 2225
  • 3127
  • 116

Cześć @Krzysztof018a Emotikon: Szczęśliwy

W nowym serwisie widać na razie historię zadań zlecanych tylko z jego poziomu, a więc to, co zostało zainicjowane przyciskiem na Nowym Mój Orange.

Apka (oparta jeszcze na starym serwisie) pokazuje historię zgłoszeń zleconych innymi kanałami. I stąd te różnice.

Zostaną one oczywiście "wyrównane", gdy już nastąpi pełna migracja apki do nowej platformy. Była o niej trochę mowa na wczorajszej AMIE Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |