Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Mój Orange i brak eSim


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowy Mój Orange i brak eSim

Witam, ma pytanie odnośnie zamówienia karty eSIM. Otóż zmieniłem konto na "nowe MO" jednak strona całkowicie różni się od tej, która pokazana jest na filmiku instruktażowym. Przypomina bardziej stary wygląd. Tak czy inaczej nie mam nigdzie opcji zamówienia karty eSIM. Jest to konto łączone dla wszystkich numerów w rodzinie, a po kliknięciu w "Umowy i urządzenia" chwilę ładuje się pomarańczowy kwadracik, jednak po kilku sekundach znika, a żadna treść nie wyskakuje. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowy Mój Orange i brak eSim

A pokaż wygląd co masz po zalogowaniu zasłaniając numery usług i dane osobowe.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowy Mój Orange i brak eSim


Zrzut ekranu 2019-05-5 o 19.21.06.png

Zrzut ekranu 2019-05-5 o 19.23.11.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowy Mój Orange i brak eSim

A w trybie incognito też tak masz?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowy Mój Orange i brak eSim

Chodzi o cookies? Wykasowałem. Zresztą sprawdziłem na dwóch przeglądarkach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowy Mój Orange i brak eSim

To jest zatem bug i trzeba go zgłosić na czacie.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowy Mój Orange i brak eSim

Ja się tylko upewnię, nie korzystasz przypadkiem z przeglądarki Internet Explorer? Jeśli tak, zachęcam do sprawdzenia w nowszych przeglądarkach czy występuje ten problem.
Na przykład:

  • Mozilla Firefox i inne przeglądarki oparte na silniku Gecko
  • Google Chrome i inne przeglądarki działające na projekcie Chromium (wliczając Operę i Vivaldi)

Na Internet Explorerze, strona może nie działać prawidłowo. To bardzo stara, w zasadzie to wręcz porzucona przez producenta przeglądarka (aktualizacje obejmują wyłącznie naprawianie błędów bezpieczeństwa).

 

Jeśli korzystasz z aktualnych przeglądarek, to tak jak napisał @Piotrekk85, skontaktuj się jutro na czacie, jeśli problem nadal będzie występować.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowy Mój Orange i brak eSim

Nie, nie, sprawdzane było na Chrome i Safari. Bardzo dziękuję za pomoc, spróbuję zwrócić się z problemem na czat. Jeśli to nie pomoże, to niestety wizyta w salonie 😉