Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Witam.
Posiadam Orange Love + domowy internet LTE.
W jaki sposób na nowym koncie Mój Orange na www.orange.pl mogę sprawdzić listę bieżących połączeń czy wykorzystania pakietów danych zarówno na komórce jak i internecie LTE?

20 ODPOW. 20

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

► Wpis został przeniesiony z sekcji komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy: Nowe konto Mój Orange na stronie internetowej. Porusza bowiem to samo zagadnienie co niniejszy temat - Moderator Wiktor ◄

 

brak załadki bieżące wykorzystaniebrak załadki bieżące wykorzystaniew zakładce "umowy, urządzenia i usługu dodatkowe" zarządzanie usługami i pakietami również nie działaw zakładce "umowy, urządzenia i usługu dodatkowe" zarządzanie usługami i pakietami również nie działa

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Można to sprawdzić w Bieżącym wykorzystaniu, jak na zdjęciu niżej. Jeżeli nie widzisz tej funkcji, to trzeba poczekać. Nie ma niestety dokładnego terminu kiedy, ale wiemy że jest ten problem. Funkcjonalność pojawia się stopniowo.

 

1.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Skoro są problemy to można to uczciwie ogłosić a nie ukrywać się, np. wyłączając czat. I w ogóle po co było zmieniać stary ale działający Mój Orange na nowy - nie działający, bez możliwości powrotu do wersji działającej.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Czat jest i działa, także nie bardzo rozumiem. Natomiast informacja po co i dlaczego Nowe Mój Orange znajduje się tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Nowe-konto-M%C3%B3j-Orange-na-stronie-internet...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

W takim przypadku powinna być możliwość powrotu do "starego mój orange". To dość niestandardowe praktyki ograniczania dostępu do podstawowych informacji. Przywróćcie możliwość przeglądania Mój Orange!!!

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

@umber, w aplikacji na pełnym logowaniu też nie możesz?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

@Anonimczy ten wątek dotyczy aplikacji, czy wadliwie działającej strony z brakiem możliwości powrotu to starszej wersji?  


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

umber ten wątek też nie jest  możliwości powrotu do starej wersji.

 

W dniu dzisiejszym poprawione zostały informacje w dziale z fakturami i dodane też nowe funkcjonalności. Idziemy z tym cały czas do przodu 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Wojcieszko ale wadliwie działającej strony już tak.

Mam starsza osobę która korzysta tylko z internetu w komputerze, wiec szukanie innych rozwiązań  nie jest pomocne. Strona Nowy Mój Orange działała na początku poprawnie jakiś tydzień i od dłuższego czasu (jakieś dwa miesiące) brak jest ważnych opcji.