Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe konto


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Nowe konto

Mam pytanie, czy da radę usunąć konto na mój Orange. I potem założyć nowe konto mój Orange te same dane obróć numeru telefonu stacjonarnego.zamiast stacjonarny to bym (dodał) nr telefony komórkowego. Pytam, bo jak wiadomo konto mój Orange (wymaga) autoryzacji kodem SMS-a. A do mnie nie dochodzą zwrotne kody, bo ja mam telefon stacjonarny i on nie odbiera SMS-y. i dlatego bym chciał założyć nowe konto.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe konto

A może podaj komórkę jako kontaktowy numer?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Nowe konto

Nie da rady, zmienić, bo (wymaga) autoryzacji kodem SMS-a. A mój telefon stacjonarny  nie odbiera SMS-y.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe konto

A przez kontakt z doradcą np. na czacie lub infolinii próbowałeś?

Jeśli telefon (aparat telefoniczny) nie odbiera smsów, powinieneś dostawać automatyczną wiadomość głosową z kodem.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Nowe konto

na czacie lub infolinii  nie na rażę nie bo bym musiałbym podać nr na umowie a umowę nie mam przy sobie  a wiadomość głosową to jest dobre pytanie tez mój telefon nie odbiera wiadomość głosową może ktoś wie dlaczego nie odbiera


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe konto

Bardzo rzadko potrzebny jest numer umowy. Jak się go nie zna, doradca może poprosić o inne dane jak PESEL czy dane związane z usługą/ostatnim rachunkiem/itp.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Nowe konto

na czacie to jutro będę spróbował ale czemu mój telefon nie odbiera sms głosowych może trzeba jakoś ustawić


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe konto

Być może numer od zaplecza jest wpisany w błędnym formacie. Ew się zastanawiam czy Nowe mój Orange w ogóle umożliwia wysyłkę SMS na stacjonarne, bo może nawet posiadając odpowiedni aparat serwis www nie wysyła wiadomości.