Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.x (Android, iOS, Windows 10 Mobile)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.x (Android, iOS, Windows 10 Mobile)

W Sklepie Play została udostępniona nowa wersja aplikacji Mój Orange dla Androida

  • Najważniejsza zmiana w tej wersji to całkowicie nowy wygląd. Wszystkie ekrany zostały przerysowane i zbudowane od nowa. Staraliśmy się jak najwięcej informacji umieścić na pierwszym ekranie, a zmianie przyświecał cel zmniejszenia koniecznej liczby kliknięć i uproszczenia wyglądu i działania.
  • Od teraz domyślnie aplikacja ma ciemną kolorystykę z pomarańczowymi akcentami; dla preferujących jasne tło istnieje możliwość zmiany stylu w ustawieniach aplikacji (menu boczne – ikona zębatki – styl ekranu)
  • Wszyscy Klienci, niezależnie od oferty, otrzymują Stronę główną z podsumowaniem zużycia i dostępnych środków w formie graficznych wypalających się wykresów
  • Nowe funkcje to mi.in.:
    • czat dla Klientów usług stacjonarnych, dostępny tak jak dla usługi mobilnych pod przyciskiem kontaktu z ikoną słuchawki
    • profil Klienta pod ikoną w prawym górnym rogu; zawiera informacje o ofercie, taryfie i dane Klienta, umożliwia zmianę adresu korespondencyjnego, sprawdzenie daty końca umowy itp.
  • Wszystkie popularne funkcje – bezpośrednie połącznie z doradcą, płatność online za fakturę, doładowanie numeru na kartę czy diagnostyka usług stacjonarnych – są dostępne tak jak w poprzednich wersjach

Edit: 12 wrz została udostępniona nowa wersja aplikacji (4.0.1) poprawiająca kilka rzeczy:

  • stabilność aplikacji
  • błędy wyświetlania danych
  • opcję zapamiętywania użytkownika

Edit2: 4 paź w Sklepie Windows opublikowano aktualizację apki do wersji 4.0 (dokładnie dla Windows 10 Mobile). Zawiera wszystkie funkcje i zmiany opisane powyżej dla Androida

 

Edit3: 9 paź wyszła również wersja 4.0 dla iOS-a. Zmiany jw.

 

Edit4: 18 paź opublikowano poprawkę wersji aplikacji dla Androida (4.0.2). Polepsza stabilność i szybkość.

 

Edit5: W dniu dzisiejszym w Google Play została opublikowana nowa wersja aplikacji 4.1, zapraszam do tego tematu, dajcie znać jak Wam się podoba i co o tym sądzicie.

95 ODPOW. 95

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Gdyby zmieniła się szybkość wczytywania danych o kliencie to byłoby ok, a tak to tylko grafika. 😕

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Plusy:
- wizualnie duży postęp, efekt wow, plus za tryb nocny
- plus za niewielki zmiany nazewnictwa na prepaidzie, nie ma już "stan" tylko "konto główne" (w regulaminie go też nie ma żadnym, ale określenie jest bardziej jednoznaczne)

Minusy:
- aplikacja po aktualizacji wysyła identyfikator reklamowy na serwery Orange bez zgody użytkownika (dopiero w ustawieniach można wyłączyć ale po odpaleniu apki)
- aplikacja likwiduje wsparcie dla TalkBacka, większość diagramów nie ma alt-ów dla niepełnosprawnych
- jak zwykle po aktualizacji aplikacja ma laga, pewnie zniknie po kilku godzinach/dniach

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

I właśnie po to jest ten temat. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

@Piotrekk85 Dzięki za konkretne uwagi. Podsyłam je dalej.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 1

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Zauważyłem jeden minus w nowej wersji aplikacji. Po zalogowaniu się, nie ma dostępnej opcji "bieżącego zużycia pakietu minut". Posiadam Orange Love oraz dodatkowo pakiet 60 minut na połączenia komórkowe z Telefonu VoIP. W starej wersji aplikacji była możliwość kontrolowania ile jeszcze minut pozostało w pakiecie. Obecnie nie widać tego. Warto dodać taką funkcję bo jest bardzo przydatna.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Dla oferty prepaid brak możliwości sprawdzenia w aplikacji Moj Orange stanu pakietu internetowego.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Graficznie może jest i ładniej, ale brak informacji o stanie pakietów w stylu Multipakiet i Minipakiet to tragedia - jak najszybciej to naprawcie. Teraz na kilku kontach rodzinnych nie wiem czy pozostały jakieś minuty albo transfer czy tez nie. To była podstawowa funkcja Mój Orange, teraz aplikacja straciła połowę swojej użyteczności. Działajcie szybko mimo weekendu 😉

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Gdzie teraz mam sprawdzić stan konta? Gdzie teraz mam sprawdzić ile internetu mi pozostało? To są podstawowe informacje, których w tej Waszej nowej, wspaniałej i ulepszonej aplikacji - brakuje. Po co mi czat czy połączenie z doradcą skoro nie otrzymuje odpowiedzi? Naprawcie to bo wstyd, że taka dobra sieć ma tak tragiczna aplikacje.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Pobralem nowa wersję MO 4.0 i porażka z informacji o moim numerze na kartę. Teraz żeby wiedzieć ile pozostało mi z pakietu i do kiedy aktywny muszę się logować przez www. Teraz widzę tylko w MO ważność środków konto ważne rok, skarbonka,ile netu,kasy na koncie i to wsjo. Wykaz połączeń po zalogowaniu. Przywrócenie stanu konta. Ogólnie #lufa/1 za te nowości

[edit]

Cześć wpisów nieco różniących się tematem została tu przeze mnie przeniesiona żeby ułatwić dyskusję.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)