Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieszczęsna "aplikacja" MO

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

Z czystej ciekawości wszedłem parę chwil wcześniej w dolną zakładkę forum Aplikacja Mój Orange (Na skróty).

Nie powiem, jestem pod wrażeniem fajnego "rozrysowania" możliwości apki. Jest jedno, a właściwie dwa x ale! Czy naprawdę ktoś celowo zostawił słowo-klucz, czyli aplikacja jako dowód ślepoty, głupoty, czy celowego działania, że może jakiś bystrzacha to dojrzy? Znalazł się ten, co walczył wcześniej o poprawę. Widać, jak grochem o ścianę Emotikon: Język Druga uwaga, też zgłaszana wcześniej i @Wiktor  spojrzał przychylnym okiem (tak mi się wydawało). Stanęło na 4.9 a już mamy 4.13.

apliakacja.PNGMO 4.9.PNG 

 

______________

* Wpis został przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

@Anonim  spostrzegawczy jesteś, jak się szybko pisze to literówka się zdarza, widać na szybko ten opis powstał, zdarza się nawet najlepszym 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

@Anonim , "aplikacja" ma swoją historię w moich postach. Od tego czasu wiele wody wpłynęło do Bałtyku, aż rzeki powysychały Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

@Anonim  śledzę twoje poczynania na Forum, więc o tym nie musisz wspominać, pewnie to szybko poprawią, skoro poruszyłeś na NO te "Temat" 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

@Anonim , Ty mnie lepiej nie śledź i zostaw w spokoju śledzie Emotikon: Mrugający No chyba, że potraktujesz je jako zagrychę Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

@Anonimjakbyś nie był aktywny na NO, to bym cię nie obserwował, kilku mam na tapecie tak na marginesie, takie mam małe wypaczenie, ale to chyba nie wada 😉

Dzięki temu mało co mi umknie na NO, wyłapane bugi też mnie ciekawią, ale to już taka informatyczna ciekawość.

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

@Anonim , mnie wzrok "pada" w tempie przyśpieszonym, a to efekt "wypatrzonych" oczy na kolei. Bardziej z nudów i dla Społeczności dobra poświęcam czas. Ty nigdy nie "tapetowałeś" ścian po alkoholu, że mnie "wziąłeś na tapetę"? Emotikon: JęzykEmotikon: Szczęśliwy 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO

Alkohol zawsze w małych ilościach, tak by wiedzieć co się robi, przestaję cię śledzić i likwiduję tapetę 😉

Tak na koniec to fajnie działa nowa odsłona aplikacji MO, jakoś płynniej, mogą bez krępowania 4,13 dać do poradnika 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna "aplikacja" MO


@Anonimnapisał(-a)

Tak na koniec to fajnie działa nowa odsłona aplikacji MO, jakoś płynniej, mogą bez krępowania 4,13 dać do poradnika 😉


@Anonim , pod jednym warunkiem, że nie powielą "zdeformowanego" wyrazu ( apliakcji )!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Nieszczęsna "aplikacja" MO

Bo łatwiej zmienić(in up) wersje niż widok pod-strony