Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.


@kjoncanapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@kjoncanapisał(-a)
Z różnych powodów nie mogę mieć "apki" na telefonie.

Pisząc "nie mogę" miałem raczej na myśli "nie wolno mi" a nie jakieś techniczne przeszkody.


@kjonca, to czego oczekujesz, podnosząc swój problem na forum? Tajemniczo zabrzmiało "nie wolno mi" Emotikon: Zaskoczony


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.

Problem dotyczył złego działania "Mojego Nowego Orange" i niemożności darmowego zgłoszenia tego faktu. Temat apki mobilnej  wrzucił ktoś z boku.

Co do "nie wolno mi": nigdy nie spotkałeś się, ze sprzętem firmowym, na którym nie powinieneś instalować nic, co nie byłoby pobłogosławione przez dział IT?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.

@kjonca, nie mam firmy, ale i tak uważam, że zakupiona(e) usługa(i) z softem Orange ma "błogosławieństwo". 

Nie jest żadną tajemnicą, że moderacji dokonał @Mikołaj

kjonca.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.


@Anonimnapisał(-a)

@kjonca, nie mam firmy, ale i tak uważam, że zakupiona(e) usługa(i) z softem Orange ma "błogosławieństwo". 

Nie jest żadną tajemnicą, że moderacji dokonał @Mikołaj

kjonca.PNG


E? Mikołaj dokonał korekty mojego ortografa w temacie (za który jest mi zresztą wstyd) i nic więcej.

Temat apki wrzucił mabud73

jakoś niedawno.

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.

@kjonca, ja się nie dziwię @mabud73, bo jak można wróżyć z fusów, co komu dolega? Pierwszy przekaz z inicjującego Twego posta jest czytelny, reszta zaś domysłem, co autor miał na myśli.

W tytule tematu błąd ortograficzny tkwi nadal.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.

@kjonca, a na stronę NMO wchodzisz przez kompa czy pc?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.


@Anonimnapisał(-a)

@kjonca, ja się nie dziwię @mabud73, bo jak można wróżyć z fusów, co komu dolega? Pierwszy przekaz z inicjującego Twego posta jest czytelny, reszta zaś domysłem, co autor miał na myśli.

W tytule tematu błąd ortograficzny tkwi nadal.


Widzisz, wydawało mi się, że na stronę "mojego nowego orange" wchodzi się, przez przeglądarkę. Mniejsza z tym czy  w telefonie/tablecie, czy komputerze.

Więc dla mnie nie było to "wróżenie z fusów" - po prostu nie miałem wiedzy że można inaczej, i że może mieć to związek z apką.

Mam wrażenie, że niektórzy tutaj za dużo wiedzą, i (podświadomie) zakładają, że inni wiedzą tyle samo 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.

Uwierz mi @kjonca, są duże różnice między stroną pod pc i mobile. Jeżeli nie było by ich, nie generował bym w chrome mobile, wersji na komputer, co i tak nie odpowiada wyświetlaniu na desktopie. Chodzi o wyświetlanie i obsługę czata...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Nie mogę sprawdzić bierzącego wykorzystania.


@mabud73napisał(-a)

Uwierz mi @kjonca, są duże różnice między stroną pod pc i mobile. Jeżeli nie było by ich, nie generował bym w chrome mobile, wersji na komputer, co i tak nie odpowiada wyświetlaniu na desktopie. Chodzi o wyświetlanie i obsługę czata...


Ależ ja Ci wierzę. Tylko powtórzę: Nie wiedziałem, że "Mój Nowy Orange"  może mieć coś wspólnego z apką. I tyle.

I dobrze by było, żeby "stali bywalcy" tutaj mieli świadomość, że inni mogą wiedzieć mniej. I nawet "nie wiedzieć czego nie wiedzą"

 

Jedno pytanie na początku: "czy wchodziłeś przez komputer, czy mobilnie?", nie wygenerowałoby tego całego wątku.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Nie mogę sprawdzić bieżącego wykorzystania

Dziś (przez przeglądarkę na PC) bieżace wykorzystanie da sie sprawdzić. (Nawet SMS dostałem).