Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 26
  • 0

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

jakis termin naprawy usterki?ktos,cos...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

Jak zgłaszałem problem na początku zeszłego tygodnia, otrzymałem odpowiedź, że problem zostanie rozwiązany do 04.04.2018. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 26
  • 0

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

nadal nienaprawione!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

Mają czas do północy 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

Pracujemy nad poprawą przy tym błędzie. Dzisiaj on raczej nie będzie rozwiązany, a w zgłoszeniu konkretnej osoby, zapewne będzie informacja, że problem obejmuje nie tylko jego. Jak napisał wcześniej Wiktor, da znać jak będzie rozwiązane.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

Ja mam ten problem ponad dwa tygodnie.... 

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

Moim skromnym zdaniem Orange za dużo kombinuje nad Nowym Mój Orange, po co robić wodotryski jakieś dziwne prezentacje pakietów i wiele inny rzeczy. A teraz jak klienci mają się dostać i pobrać faktury ? Nie wszyscy dostają, na e-maila a są tylko widoczne na portalu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 26
  • 0

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

dokladnie.chyba zerkne do umów i zobacze czy dostep do konta mam zapewniony ze strony operatora,jesli tak to bedzie Orange musial zwrocic za czas w ktorym owego dostepu mi uniemozliwia,pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny

Przed aktualizacją była tam fajna opcja, że jak się klikało na ikonkę np. z informacją o nielimitowanych minutach to wyświetlało się, ile się ich wykorzystało. Tak samo było przy ikonce z pakietem sms. IMG-6158.jpgIMG-6159.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny


@Felek napisał:

Przed aktualizacją była tam fajna opcja, że jak się klikało na ikonkę np. z informacją o nielimitowanych minutach to wyświetlało się, ile się ich wykorzystało. Tak samo było przy ikonce z pakietem sms.


@Felek

to wyżej to - zdaje się - screeny z apki Mój Orange. W najnowszej wersji (4.1.2) na Androida wygląda to podobnie :):

ekran 'Wykaz połączeń'ekran 'Wykaz połączeń'

 

W temacie jednak mowa o czymś trochę innym - o błędzie 500 przy próbie logowania na nowy Mój Orange. I w tej kwestii mam nowe informacje Szczęśliwy mężczyzna. Już udało się ten problem zdiagnozować i stosowne poprawki zostaną wdrożone na dniach Emotikon: Szczęśliwy. (Tak, świadomie nie podaję konkretnego terminu, ponieważ zawsze może coś "wyskoczyć" nieoczekiwanego Mrugający robot. Bądźmy jednak dobrej myśli).