Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działający "Mój Orange"


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie działający "Mój Orange"

Witam.

Czy także obserwujecie problemy z Mój Orange? Raz prosi o stary login raz o nowy. Po zalogowaniu do starego każe się logować do nowego, a gdy już zaloguję się do nowego i wybiorę chat z konsultantem, podaje że muszę być zalogowany. Czasem każe logować się do nowego Orange ale podaje że brak takiego adresu e-mail, innym razem działa ok. Czy ktoś s Orange wreszcie zrobi z tym porządek? Dlaczego nie otrzymuję już faktur na e-mail jak dotychczas? Jak mam płacić w terminie skoro na systemie Linux nie jestem w stanie pobrać faktury? Czy wy w tym Orange mylicie o klientach? Chat nie działa dodzwonić się nie idzie

4 ODPOW. 4

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie działający "Mój Orange"

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działający "Mój Orange"

Możesz napisać maila  bok@orange.pl jak masz taki problem.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nie działający "Mój Orange"

Spróbuj zalogować się danymi do Nowego Mój Orange, przejść u góry Obsługa i Kontakt. Mi działa normalnie czat.

 

Co się dzieje z fakturami? Ja testowałem na Debianie i pobiera się normalnie przez Mozille.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10895
  • 150

Nie działający "Mój Orange"


@arkoz napisał:
(...) a gdy już zaloguję się do nowego i wybiorę chat z konsultantem, podaje że muszę być zalogowany. (...)

Z tego co sam osobiście zaobserwowałem, korzystając z czata (na nowym MO) - to najlepiej wybrać okienko, które pojawia się (po kilku-, kilkunastu sekundach) w prawym dolnym rogu:

okienko czata na nowym MOokienko czata na nowym MO

 

Nie powinno być wtedy komunikatu proszącego o zalogowanie.