Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa speedtest Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa speedtest Orange

@Anonim Przy jednym ogniu poszły dwie pieczenie....problemy z TV podłączonym przez kabel również się skończyły. Generalnie temat uważam za zamknięty, jeszcze raz dziękując Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa speedtest Orange

Może zajmie się tym  problemem @Remi?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Nie działa speedtest Orange

A coś więcej? 🙂 ... generalnie przepraszam za opóźnienie ... ale tego tamtego ... prezenty trzeba robić dla klientów więc roboty mamy że hoho 🙂 ... 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa speedtest Orange

► Wątek, ze względu na poruszane zagadnienie, został scalony niniejszym tematem - Moderator Wiktor ◄

 

Bez tytułu2.png

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa speedtest Orange

@Anonimczy inne speedtesty, np. http://www.speedtest.net/pl również dają Ci taki wynik?

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa speedtest Orange

Inne działają, a ten nie działa od pewnego czasu. Osobiście to mi jest to zupełnie obojętne czy działa, ale mogłaby być jakaś informacja. 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Nie działa speedtest Orange


@Anonim napisał:

Inne działają, a ten nie działa od pewnego czasu. Osobiście to mi jest to zupełnie obojętne czy działa, ale mogłaby być jakaś informacja. 


Słuszna uwaga @Anonim 🙂
Dzięki wielkie, że o tym dałeś znać! Szczęśliwy mężczyzna

Działamy, by wskazówki w końcu ruszyły 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa speedtest Orange

@Anonimprześlij proszę tego screena mailem na bok@orange.pl. Wtedy będzie można się tą sprawą oficjalnie zając i prawdopodobnie przy najbliższej aktualizacji portalu ten błąd poprawią.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa speedtest Orange


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimprześlij proszę tego screena mailem na bok@orange.pl. Wtedy będzie można się tą sprawą oficjalnie zając i prawdopodobnie przy najbliższej aktualizacji portalu ten błąd poprawią.


Jak to w czymś pomoże, to wysłałem, przecież na pewno ci, co są za to odpowiedzialni to wiedzą o tym, że nie działa.