Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naciągajace Informacje na NMO i SMSy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Naciągajace Informacje na NMO i SMSy

 

naciaganie.PNG

Taka informacja na NMO w połączeniu z otrzymanym SMS:

Bonusowe srodki na Internet (2.5 GB) zostaly zablokowane z powodu wygasniecia ich waznosci. Doladuj konto dowolnym nominalem w przeciagu 7 dni, a przywrocimy zablokowane GB na Twoje konto. Polecamy

Wyraźnie sugeruje coś niby straciłem - to prawie oszustwo

 

Bonus z cyklu zaczął schodzić przed północą, a info sugeruje, że całe 2,5GB z bonusu za doładowanie jest do odzyskania bo nie było używane. Niby tylko wcześniej poszedł bonus za doładowanie przez stronę a nie za samo doładowanie. Jak bym nie sprawdzał często konta to nie wiedziałbym, że to próba naciągnięcia i bym miał pretensje,że nie odzyskam 2,5 GB. No chyba że dostanę te 2,5 GB to odszczekam wszystko.

 

PS. Samo info o opłacie po wykorzystaniu pakietów tez nie jest prawdziwe, bo nie zawiera informacji o darmowym Lejku.

Ostatnie doładowania
Data: 4 października Godz: 12:13
Kwota: 5 zł
Stan konta po doładowaniu: 1,60 zł
Kanał doładowania: doładowanie w aplikacji Mój Orange
2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciągajace Informacje na NMO i SMSy

Lepiej sprawdzić w kodeksie karnym co znaczy oszustwo.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Naciągajace Informacje na NMO i SMSy

Jednak muszę uderzyć się w pierś, bo przywróciło 2,5GB t.zn. po doładowaniu za 5 zł było 5GB za doładowanie przez stronę i 5GB bonus za doładowanie (2,5GB Bonus + 2,5GB z Gwarancji zwrotu na bonusowe GB).

 

Dzisiaj już 3 razy otrzymałem SMS:
8051: Koszt odnowienia uslugi Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (cykliczne) to 7 zl. Brakuje Ci 0.4 zl. Jesli chcesz, mozesz za darmo pozyczyc brakujaca kwote odpowiadajac TAK na tego SMS-a (w 60 min). Usluga zostanie odnowiona. Splata kredytu nastapi automatycznie z kwoty Twojego kolejnego doladowania. Wiecej na orange.pl

 

A niech nawet miesiąc bombarduje ... .