Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

Witam. Zarejestrowałem drugi numer przez sms z mojego pierwszego numeru, czyli na moje dane. Jednak w aplikacji Mój Orange dalej widać tylko mój pierwszy numer, tego drugiego nie ma. Logowałem i wylogowywałem się już wielokrotnie. Jak się wyloguję i wejdę w podgląd i wpiszę nowy numer to jest jego podgląd, a jak się zaloguję normalnie to jest tylko pierwszy numer. ☹️

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

Aplikacja nie odświeża się od razu i poczekaj do jutra, ba czat jutro też możesz uruchomić, jakby nadal był problem, jak numer działa to ok 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

@CeZaRXC  kiedy dodałeś nowy numer, jak wczoraj czy przed wczoraj, to może być niewidoczny w aplikacji, na portalu www Mój Orange sprawdż, jak tam też go nie widać, to jutro to zgłoś na czat Orange 😉

Czasem jakiś bug na koncie jest i takie cuda jak opisujesz wychodzą 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

Numer dodałem dziś, ale jak wchodzę nie w pełne logowanie tylko podgląd z internetu z nowej karty to normalnie się wyświetla w aplikacji wszystkie jego dane. Jak się zaloguję normalnie przez email to już go nie ma. Czy może to za dzień lub dwa zaktualizować? Czy po jakimś czasie się pojawi obok pierwszego?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

Aplikacja nie odświeża się od razu i poczekaj do jutra, ba czat jutro też możesz uruchomić, jakby nadal był problem, jak numer działa to ok 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

@IreneuszCD tak numer działa normalnie tyle że nie można nim zarządzać po zalogowaniu w apce. Dobra poczekam do jutra, dzięki za odpowiedź.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

Numer można doładować i włączyć usługi już, nawet bez dostępu do aplikacji 😉

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

*124*# pokazuje stan konta i ważność środków na koncie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

NIE WIDAĆ NUMERU W APLIKACJI

@CeZaRXC numer po zarejestrowaniu pojawia się w aplikacji do kilku godzin. Czasami trzeba poczekać do następnego dnia, aż się dane zaktualiziją. Jeśli po 24 godzinach dalej nie będzie widoczny, nakeży zgłosić na infolinii, czacie.