Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moje konto & NMO


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Moje konto & NMO

@Anonim ale @wscieklaewka ma rację. Jak MAX-owi napleciesz bzdur, to szybciej połączy cie z konsultantem. Nawet nie dopytuje się o szczegóły, bo nie rozumie o co chodzi, tylko informuje o połączeniu z konsultantem. Sprawdzałem działa. Tak więc duży plus dla @wscieklaewka za porady z MAX-em Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Moje konto & NMO

Nie do końca z tym prawda. Ja się słownie pomyliłem i podałem 6 ostatnich cyfr peselu, a on dalej, że nie rozumie. Może ma "słowniczek" pojęć, których nie trawi, a także takich, które mobilizują go do przełączenia? Zacznę używać łaciny kuchennej...zrobię na nim taki test przy okazji zdenerwowania mnie swoimi ciekawskimi pytaniami Emotikon: Mrugający Mądre rady ponoć skutkują tylko u inteligentnych ludzi...a on idzie w tym kierunku Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Moje konto & NMO

Emotikon: LOL @Anonim dobre, uśmiałem się, aż mi łzy popłynęły Emotikon: LOL

 

Na pewno nie należy używać słów z branży telekomunikacyjnej oraz cyfr. Łacina kuchenna jest jak najbardziej wskazana. Trochę go obrzucić mięsem, tylko kulturalnie. Nasza mowa polska jest bardzo bogata i każde słowo można zastąpić wieloma innymi Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

EDIT

Których MAX nie zrozumie i nieświadomy zaistniałej sytuacji połączy z konsultantem, inteligentnie uciekając od niezrozumiałego dla niego tematu Emotikon: Mrugający