Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Moj Orange

Wyjaśnij też problem z aplikacją na czat, coś nie tak z kontem, aplikacja powinna działać, nowe Mój Orange na portalu, to już musisz aktywować z pomocą konsultanta 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany


@Anonimnapisał(-a)

 aktywować z pomocą konsultanta 🙂


gdzie to jest? próbowałem znaleźć dzisiaj, ale to było tylko to.... Co wybrać?


pomoc.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany

@blin0999 proponuję rejestracje przez aplikację Mój Orange 4.14. Często pomagam osobom z Ukrainy, które pracują ze mną na firmie. 

Poniżej opis z foto:

Najpierw zainstaluj aplikacje z Google Play, następnie uruchom:

Screenshot_2020-01-15-21-21-30.pngScreenshot_2020-01-15-21-21-56.png

Wybieramy "Rejestracja":

Screenshot_2020-01-15-21-22-03.png

Wpisujemy nasz aktywny numer telefonu:

Screenshot_2020-01-15-22-00-55.png

Klikamy dalej i po chwili przychodzi SMS z jednorazowym kodem PIN:

Screenshot_2020-01-15-22-01-04.png

Klikamy OK i wpisujemy otrzymany PIN:

Screenshot_2020-01-15-22-01-25.png

Następnie trzeba uzupełnić dane: Login Hasło:

Screenshot_2020-01-15-22-02-21.png

e-mail nie jest konieczny. Następnie akceptujemy regulamin i klikamy Dalej:

Screenshot_2020-01-15-22-02-25.png

Następnie pojawia się okno powitania. Klikamy przejdź:

Screenshot_2020-01-15-22-02-32.png

Potem wyświetla się okno logowania i wpisujemy nasz login lub numer telefonu i klikamy Dalej:

Screenshot_2020-01-15-22-03-04.png

Teraz już tylko hasło i zaznaczamy pamiętaj. Nie będzie trzeba później ponownie wpisywać danych logowania przy kolejnym otwieraniu aplikacji:

Screenshot_2020-01-15-22-03-22.png

Teraz tylko klik Loguj i już mamy dostęp do naszych danych z numeru telefonu oraz możliwość włączania usług:

Screenshot_2020-01-15-22-03-48.png

Gotowe Emotikon: Mrugający

 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Moj Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@blin0999 proponuję rejestracje przez aplikację Mój Orange 4.14. Często pomagam osobom z Ukrainy, które pracują ze mną na firmie. 

Poniżej opis z foto:

Najpierw zainstaluj aplikacje z Google Play, następnie uruchom:

 

Wybieramy "Rejestracja":

 

Wpisujemy nasz aktywny numer telefonu:

 


ok, jest i mam to


blad2.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany

@blin0999  musisz na czat to załatwić, innej drogi nie ma 🙂

W sekcji pomoc, jest czat z doradcą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany

@blin0999 czy numer był na Ciebie rejestrowany i aktywowany w przeciągu ostatnich 24 godzin?

Jeżeli tak, to trzeba odczekać przynajmniej do następnego dnia i jutro podjąć próbę rejestracji w aplikacji. Mogły się jeszcze nie przetworzyć dane w systemach informatycznych Orange, dlatego jest problem w rejestracji przez aplikację. 

 

Jak wykonywałem screeny z rejestracja numeru, to dosłownie przed chwilą zadzwoniłem do BOK: 510 100 100 i jak podawałem ten rejestrowany numer, to jeszcze nie był,widoczny w systemie. Ze względu na rejestrację numeru na obcokrajowca, sprawa może deko się przedłużyć, dlatego najlepiej będzie, jak ponowną próbę rejestracji przeprowadzisz jutro. Pamiętaj, aby wpisać prawidłowy numer telefonu podczas rejestracji w aplikacji. Jak wpiszesz nawet jedną cyferkę błędnie, to tez wyskoczy taki sam komunikat. Też to sprawdziłem.

 

Tak więc rejestracja w aplikacji zalecana jutro Emotikon: Mrugający.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany


@ketrasaArturnapisał(-a)

@blin0999 czy numer był na Ciebie rejestrowany i aktywowany w przeciągu ostatnich 24 godzin?

 


numer był rejestrowany 23.12.2019 w sklepie na mój paszport.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany

@blin0999 w takim razie kontakt z BOK: 510 100 100 lub *100 płatne z oferty na kartę 1,5 PLN za połączenie.

Przygotuj numer telefonu i kod PUK z ramki, zadzwoń i przedstaw sytuację. Bez Twoich danych nie ma możliwości pomocy w tej sprawie, wiec tylko Ty tą sprawę załatwisz dzwoniąc na BOK.

 

edit:

jeżeli numer nie zarejestrowany w Mój Orange, to przez czat nie zgłosisz tego problemu. Musi być aktywne konto na Twoim numerze.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 17
  • 0

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany


@Anonimnapisał(-a)

jest czat z doradcą.


znalazłem czat. mam kod PUK 8-cyfrowy, ale czacie pisze 6 cyfr-((

Anonim

Nie dotyczy

Moj Orange - nie posiadam numeru PESEL, natomiast przy rejestracji numer nierozpoznany

@blin0999  może 6 ostatnich cyfr puk?