Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mms ile wysylanych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Mms ile wysylanych

Witam czy jest mozliwosc na moj orange sprawdzenia ilosci wysylanych mms ? Widzialam.ze sa razem z sms a czy mozna zobaczyc to osobno ?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mms ile wysylanych

W nowym mój Orange w przeglądarce po pobraniu historii jest lista zdarzeń. Można jedynie ręcznie je zsumować.
Anonim

Nie dotyczy

Mms ile wysylanych

@rengi , rozumiem, że pytasz o MO w aplikacji, tak? To wchodzisz w szczegółowy wykaz, wybierasz filtr sms/mms i bieżące masz po kolei, lecz sumowanie ręczne. Z poprzednich okresów masz w PDF.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Mms ile wysylanych

Tak wiem ze jest szczegolowy wykaz ale nie jest napisane czy jest sms czy mms tylko widnieje np 1 szt ale nie jest napisane czego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mms ile wysylanych

W aplikacji mobilnej niestety tego nie ma. W przeglądarce w nowym mój Orange - tak.
Anonim

Nie dotyczy

Mms ile wysylanych


@renginapisał(-a)

Tak wiem ze jest szczegolowy wykaz ale nie jest napisane czy jest sms czy mms tylko widnieje np 1 szt ale nie jest napisane czego


@rengi , możesz zgłosić jako pomysł, by to było w formie rozdzielnej rozpiski, być może okrojonej. Bo w wersji przeglądarkowej masz w detalach co i kiedy Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Mms ile wysylanych

Już dawno zaczęli SMS i MMS pokazywać jako jedno w bilingu i dla mnie to też chore, bo chciałam sprawdzić wysłanego MMSa i nie mogłam odszukać bo wszystko jest oznaczone tak samo, bez różnicy SMS/MMS więc jak tak traktują je jako jedność to niech pakiet SMSów działa na MMSy też wg. ich polityki!