Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja konta "Mój Orange" - zakładka w NMO Zlecenia

Anonim

Nie dotyczy

Migracja konta "Mój Orange" - zakładka w NMO Zlecenia

Po  utworzeniu tematu Prosta instrukcja rejestracji Nowego Mój Orange

przejrzałem dzisiaj swoje konto ponownie. W PAKIETY I USŁUGI DODATKOWE-DOSTĘPNE USŁUGI-USTAWIENIA-Pokaż
https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-stacjonarne/pakiety-i-uslugi-dodatkowe 

jest tych zleceń sporo, co utwierdza mnie w przekonaniu, że usuwając 2 marca konto MO, decyzja była słuszna. Kiedy wszedłem w szczegóły, wszystkie te migracje obarczone są kodem błędu MG05 "(Twoje konto jest już aktywne w nowym Mój Orange. Zaloguj się aby korzystać. (Błąd MG05)". Ale żeby to było powodem kłopotów innych użytkowników?
Dwa pierwsze zlecenia są otwarte, reszta zaś zamknięta. Były też rejestracje z innym kodem błędu nim usunąłem go i od początku zastosowałem prostą instrukcję rejestracji konta NMO.

Ta, częściowo przepisana lista zmienia się kolejnością w pozycjach:
-Poczta Głosowa SMS zmienia się na Zgoda -Spis telefoniczny
-pakiet SMS - 20 SMS-ów zostaje jak był
-Wykazy połączeń zmienia się na Wykaz poł. -jednorazowy, a jednocześnie ta pierwsza pozycja (Wykazy połączeń) wskakuje na ostatnią i brak już we wszystkich pozycjach przycisku Zarządzaj. Przy kolejnym logowaniu też nie ma tego przycisku. Lista jest już okrojona.
Poniższy wykaz jest tylko częścią wszystkich pozycji, których nie uwzględniłem celowo, a przed próbą modyfikacji (zarządzania) niektórymi. Testowałem tylko wykazy połączeń. Jak im udowodnić tę czarodziejską metamorfozę? Jedynie screenami, które sobie dzisiaj porobiłem.
-Blokada SMS specjalnych
-Przekierowanie wywoływań - Zajęta linia
-Wykaz poł. - jednorazowy
-Wykaz poł. - stały
Przekierowanie wywołań - Brak odpowiedzi
-Poczta Głosowa
-Blokada prezentacji numeru
-Zgoda - Spis telefoniczny
-Blokada SMS reklamowych
Próba modyfikacji kończyła się niepowodzeniem poprzez przycisk Zarządzaj, który po przeładowaniu modułu zniknął z pod całej listy, też zamienionej w jej kolejności.
No i zlecenie (jedno) jest jednocześnie w otwartych i zamkniętych. Pamiętasz @Piotrekk85  o mojej propozycji dodania przycisku do usuwania? Przecież to moje konto, a nie własność Orange.

2019-03-16 (8).png2019-03-16 (7).png2019-03-16 (6).png2019-03-16 (5).png2019-03-16 (4).png2019-03-16 (3).png2019-03-16 (2).png2019-03-16 (1).pnganulowane.PNG

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja konta "Mój Orange" - zakładka w NMO Zlecenia

Taki mamy klimat.
Anonim

Nie dotyczy

Migracja konta "Mój Orange" - zakładka w NMO Zlecenia


@Piotrekk85napisał(-a)
Taki mamy klimat.

@Piotrekk85 , zbyt lakoniczne, by zwątpić w umiejętności programistów. Pochwaliłeś się, że lubisz programować, to może Twoja wiedza pomoże? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Migracja konta "Mój Orange" - zakładka w NMO Zlecenia

U mnie tez ciekawy błąd po rejestracji na nowym konto działa a pisze ze anulowane

 

Znikły też otwarte zlecenia które widzę w mobilnej wersji a tu nie ma

 

orange2.jpgorange1.jpg

 

Screenshot_20190318-181058.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Migracja konta "Mój Orange" - zakładka w NMO Zlecenia

Dziś w panelu tylko jakieś błędy są widoczne nic więcej 😞

 

orange3.jpgorange4.jpg