Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mail z numerem przesyłk


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Mail z numerem przesyłk

Zamowilam telefon telefonicznie przez konsultanta 6 dni temu, jednak nie otrzymałam żadnego maila, a chcialabym sprawdzic status zamowienia. Gdzie szukac numeru przesyłki?
7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Mail z numerem przesyłk

sprawdziłeś w spamie ? Kontakt ze sklepem internetowym pewnie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Mail z numerem przesyłk

Niesety w spamie również brak. Chyba będe zmuszona do kontaktu ze sklepem internetowym. Dziekuję za pomoc 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Mail z numerem przesyłk

A jesteś pewna, że udało Ci się zatwierdzić zamówienie? Ostatnio były problemy ze stroną www. 😞

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Mail z numerem przesyłk

To zamówienia przez telefon trzeba zatwierdzić? Jeśli tak, to gdzie? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Mail z numerem przesyłk

Nie wiem jak się umawiałaś. Bo na usługi mobilne w standardowo nie przychodzi nic na maila, numer przesyłki jest tylko w smsie. Jeśli umawiałaś się na dokumenty na maila, zwykle trzeba mieć potwierdzony adres mailowy - i tu jakiś link mógł przyjść.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Mail z numerem przesyłk

Niestety, ani maila ani smsa. W tym problem - mija 7 dni a ja nie mogę sprawdzić nawet na jakim etapie jest moje zamówienie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Mail z numerem przesyłk

Jeśli to nowa usługa, to niestety mało osób na BOK ma dostęp do zamówień wprowadzonych przez innego sprzedawcę. Sugerowałbym skontaktować się z BOK i poprosić o sprawdzenie po Twoim numerze pesel czy nie zaszła konieczność wpłaty depozytu/kaucji. Ew złóż reklamację.