Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój orange zatrzymuje sie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Mój orange zatrzymuje sie.

Screenshot_20190219-104239_Samsung Experience Home.jpg

Pokaż szczegóły
 

Witam mam problem z aplikacją. W poprzedniej jak sie przełączałem pomiedzy numerami to caly czas wyskakiwało ze cos poszło nie tak i musialem je ponownie dodawać.Ściągnąłem najnowszą wersję loguje się, dodaje pin, biometrię  i wywala taki komunikat. Sciagalem tez starsza wersje i problem jest podobny. Czy ktoś może mi pomóc jak rozwiązać problem.

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Mój orange zatrzymuje sie.

Jaki masz telefon? Zanim przeinstalujesz aplikację wypada też wyczyścić wszystkie pozostałości po niej w telefonie. Radykalnie to polecę reset do fabrycznych ustawień, tylko kopię danych z telefonu zrób. Tak oprócz tego poprzez czat czy telefon poproś by sprawdzili twoje konto, może coś tam nie tak i dlatego aplikacja nie działa prawidłowo.

Anonim

Nie dotyczy

Mój orange zatrzymuje sie.

@przemek1983, wypada sprawdzić w ustawieniach telefonu, tam gdzie masz wszystkie aplikacje. Kliknąć w MO i zezwolić jej na dostęp do wszystkich uprawnień, skoro mówisz o aktualizacji do najnowszej wersji. Ona lubi mieć zwiechy, bo jak w samej aplikacji MO już po zalogowaniu się do niej, w menu Uprawnienia, wszystko powinno być na zielono, a nie na czerwono cokolwiek. Stąd zwiechy appki MO 😀