Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta POP3


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Poczta POP3

Witam

   Od dłuższego czasu mam problem z połączeniem z Multiboxem za pomocą POP3. Posiadam konto, którego loginem jest mój nr telefonu. Do tego konta nie mogę się zalogować przy użyciu e-maila jako loginu. Zgłosiłem problem i konsultant jako rozwiązanie podał utworzenie konta w MO. Niestety bez skutku.

Sytuacja wygląda tak, że obecnie mam konto w MultiBox (dostaję się z www, a przez POP3 nie) oraz mam konto MO (z loginem mailowym).

Proszę o pomoc

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta POP3

Czy na pewno loginem do poczty jest numer telefonu?
Np. 510100100@orange.pl ?

Numer telefonu służy w standardzie tylko do logowania w wersji przeglądarkowej. W poczcie na pop3 logowanie jest jako login@orange.pl

Anonim

Nie dotyczy

Poczta POP3

Klient pocztowy powinien wyglądać tak: 

Konfiguracja serwerów POP3/SMTP:

Login: pełny adres email, np. jan.kowalski@orange.pl
Serwer POP3 (dla wiadomości przychodzących): mail.orange.pl
Port dla wiadomości przychodzących: 995
Serwer SMTP (dla wiadomości wychodzących): mail.orange.pl
Port dla wiadomości wychodzących: 587
Zabezpieczenia: SSL/TLS

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Poczta POP3

Loguję się samym numerem bez @orange.pl  W zasadzie nie przeszkadza mi to, chciałbym się zalogować przez POP3 a nie mogę. Klienta wiem jak skonfigurować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta POP3

Z tego co mi wiadomo, na POP3 nigdy nie było logowania numerem. Zawsze nazwa użytkownika to pełen login z domeną czyli np. login@orange.pl

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Poczta POP3

No przecież piszę, że numerem loguję się przez www, a nie POP3. E-mailem nie mogę się zalogować ani przez www ani POP3


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta POP3

Coś innego jest w pierwszym wpisie.

Email musisz użyć nie z serwisu Nowe mój Orange, ale ten który jest adresem podstawowym w multiboxie. Spróbuj na stronie https://poczta.orange.pl/

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Poczta POP3


@Piotrekk85napisał(-a)
Coś innego jest w pierwszym wpisie.

Email musisz użyć nie z serwisu Nowe mój Orange, ale ten który jest adresem podstawowym w multiboxie. Spróbuj na stronie https://poczta.orange.pl/

@Piotrekk85wydaje mi się, że wyrażam się jasno ale może jest inaczej. Mam jeden e-mail. Loguję się nim do NMO i jest to też e-mail z multibox-a.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta POP3

Ale nie są identyczne. Hasło do pop3 i poczty do www to hasło jak w starej wersji serwisu. To Nowego mój Orange teoretycznie jest inne hasło.